Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
A proszę bardzo usunąłem nawet z listy KIS wpis "Niezaufany" po normalnym uruchomieniu (bez Sandboxa):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



KIS dodaje go jako Niezaufana aplikacja i blokuje dostęp Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Process "C:\Documents and Settings\Właściciel\Pulpit\DVM-NewPhoto007.JPG\DVM-NewPhoto007.JPG_www.mypicturehost.com" attemps to get access to secured file "C:\WINDOWS\system32\ntkrnlpa.exe".

W DW uruchamiam jako niezaufany i program nie potrafi nic zdziałać, lekko tylko spowalnia komputer.
A Avira oczywiście nic nie znajduje w tym pliku
Odpowiedz
Zaraz sprawdzę go na VipRE
Odpowiedz
KIS wykrywa heurystyka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Norton w każdym pliku widzisuscipious insigh, w każdym, skuteczność na VTma 100%Grin


A to cwaniak, jak nie ma czegoś w bazach to od razu "suscipious insigh", odpatrzył po częsci patent z DW Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Jurek sam spróbuj bez sandboxie cwaniakuWink który tak poległ, Jurek używasz shitu a nie najlepszego zestawuTongue


Właśnie nie do końca wiem czy poległ, czy też TF go wykończył. MBAM miał starszą bazę i nie było neta. Poza tym robiłem jeszcze przywracanie systemu.
Mimo wszystko nie lubię programów, które nie wiadomo jak się zachowają po restarcie (DW, Sandboxie).
Odpowiedz
To po co je używasz jak ich nie lubisz, zainstaluj Kisa przełam się, potestuj go skoro inne pakiety testujesz i zobaczymy bo na ta chwilę bardzo dobrze się spisujeWink
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):To po co je używasz jak ich nie lubisz, zainstaluj Kisa przełam się, potestuj go skoro inne pakiety testujesz i zobaczymy bo na ta chwilę bardzo dobrze się spisujeWink


Już nie używam. Gdyby KIS był za friko i nie obciążał tak kompa, to może bym się skusił Smile Sandboxa można opróżnić w Kisie i czy jest szybkie przywracanie pobieranych plików?
Odpowiedz
KIS nie obciąża kompa no może jeśli posiada się Amige
Odpowiedz
Dozamet1 napisał(a):KIS nie obciąża kompa no może jeśli posiada się Amige


Tak? No to ustaw go na maxa i włącz skanowanie Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):To po co je używasz jak ich nie lubisz, zainstaluj Kisa przełam się, potestuj go skoro inne pakiety testujesz i zobaczymy bo na ta chwilę bardzo dobrze się spisujeWink


Już nie używam. Gdyby KIS był za friko i nie obciążał tak kompa, to może bym się skusił Smile Sandboxa można opróżnić w Kisie i czy jest szybkie przywracanie pobieranych plików?


Wystarczy wyjść z przeglądarki jaką dodasz w bezpiecznym uruchamianiu. Wychodzisz z przeglądarkito wszystkie procesy, zmiany w rejestrze znikają, nie trzeba restartuWink Na dysku C jest specjalny folder bezpiecznego uruchamiania gdzie można tam otwierać zawirusowane programy itp.Wink
Odpowiedz
A po jaki kij na maxa?Jest ustawiony optymalnie.A jesli chodzę po nie pewnych stronach lub jakaś aplikacja to mam od tego dodatkowo piaskownicę.A z lickami nie jest żle co jakiś czas promo
Odpowiedz
Jurek ja skanowalem dzisiaj z ustawieniami na maxa, jednoczesnie rozmawialem na gg i ogladalem sobie teledyski na youtube. Nic sie nie zacinaloSmile
Odpowiedz
Ja nie mam Amigi a KIS potrafił zamulić kompa przy najprostrzych czynnościach. Na tej maszynie się do niego nie przekonam.
Odpowiedz
Boże a po co na maxa? Starczą standardowe...
Każdy program z ustawieniami na maxa będzie ci mulił mniej lub bardziej Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Dokładnie, jak nie "testujesz wirów", tylko normalnie przeglądasz neta, to standardowe ustawienia KAV/KIS w zupełności wystarczą Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Tutaj macie 7 linków:
Kod:
mad-millions.biz/download/download.php?id=a5TMlpdpyN6btZatyA%3D%3D
illegaloffer.ru/gotoie.exe
89.248.174.95/
kalowweb.de/1/images/css.png
hxxp://hd.yourweekends.net/Flash.Player.HD.v11.exe
hxxp://www.antivirus-elite.com/setup.exe
hxxp://www.systemguards.com/download/sgsg.exe


Przy 3 trzeba chwile poczekać bo wolno się ładuje Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Bo to jakiś zewnętrzny , pewnie WiFi IP Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Wystarczy wyjść z przeglądarki jaką dodasz w bezpiecznym uruchamianiu. Wychodzisz z przeglądarkito wszystkie procesy, zmiany w rejestrze znikają, nie trzeba restartuWink Na dysku C jest specjalny folder bezpiecznego uruchamiania gdzie można tam otwierać zawirusowane programy itp.Wink


A jeżeli nie chcę wychodzić, to co w tedy? Poza tym gdy pobierasz pliki przeglądarką w sandboxie, to gdzie one się znajdują. Czy nie musisz grzebać w folderze piaskownicy aby je wydostać?
Odpowiedz
Jest od tego specjalny folder bezpiecznego uruchamiania by nie było syfu na dysku. Jest opcja jeszcze w sandoxie Kisa w bezpiecznym środowisku wyczyść teraz, albo trzeba wyjść z przeglądarki , to jestnie męczące, restart jest zbędny Wink
Mój komputer wbijasz i już maszwidoczny ten folder tam domyślnie są pakowane pliki ściągane z przeglądarki na dyskWink, wszytko jestzaizolowane, przedstawiony w prosty sposóbWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości