SafeGroup
Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft (/thread-6560.html)

Strony: 1 2


Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Eugeniusz - 21.02.2013

Odchodzę z firmy Emsisoft.

Tak jak Benedykt XVI abdykuje 28 lutego, tak i ja tego samego dnia przestanę pełnić obowiązki polskiego przedstawiciela Emsisoftu w Polsce.

Zmiana podyktowana jest rosnącym zagrożeniem dla mojego zdrowia i życia. Potrzebuję teraz dużo spokoju, zrozumienia, opieki i po prostu międzyludzkiego ciepła. Myślałem nad tą decyzją dość długo i czas na zakończenie mojej kariery.
Moje stanowisko zajmie jeden z oficjalnych resellerów rozwiązań Emsisoftu w Polsce. Mam nadzieję że sprawy będą szły w dobrym kierunku.

Udało mi się oddać w ręce użytkowników oficjalne tłumaczenie Online Armor i Mamutu. Teraz odchodzę na zasłużoną "emeryturę".

Zmiana nie będzie miała wpływu na dostępność polskiej pomocy technicznej i strony.

Mam nadzieję że zaakceptujecie moją decyzję i nie będziecie mieli nic za złe. Gdyby ktoś chciał ze mną porozmawiać lub zadać jakieś pytania, proszę o kontakt prywatnymi kanałami.


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - ELWIS1 - 21.02.2013

Szkoda, bo wniosłeś wiele do społeczności emsisoftu. Szczególnie polskiej społeczności.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie jak najwięcej spokoju ducha. Powodzenia Eugeniusz Smile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Dusiek - 21.02.2013

A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłBeer


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Sammael - 21.02.2013

Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?
ZdrówkaBeer .


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Eugeniusz - 21.02.2013

Sammael napisał(a):Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?

Już nie wracam.


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Barti18 - 21.02.2013

Zdrowiej jak najszybciej, jak również pozytywnie myślBeer


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - BudbarareHell - 21.02.2013

Eugeniuszu,no to coz duzo zdrowia odpoczynkui spokoju
Trzym sie Beer


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - asg - 21.02.2013

Mam nadzieję, że tylko straszysz.
ZdrowiaBeer


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Anonymous Network - 21.02.2013

We''re gonna miss you, Eugeniusz .Sad
Hold tight... Smile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - senior38 - 22.02.2013

Przykro mi,ale szanuję Twoją decyzję.


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - ichito - 22.02.2013

TASMAN napisał(a):A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłWink

No dokładnie tak samo bym napisał...Eugeniusz...to już przesądzone, więc mogę tylko powiedzieć jeszcze dzięki za wszystko...tak po prostu i po ludzku smutno, że tak się poukładało i że nas opuszczasz...wróć, jak tylko wydobrzejesz i będziesz mieć siły.


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - chomikos - 22.02.2013

Szkoda, że nas opuszczasz... Ale mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży. Serdecznie pozdrawiam i wracaj jak najprędzej Smile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - ktośtam - 22.02.2013

Ale Eugeniusz napisał, że odchodzi z Emsi a nie, że opuszcza forum Wink
Dużo zdrówka AdamBeer


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - chomikos - 22.02.2013

No to w takim razie jak musisz wyłazić z Emsi to zostań tu jako nie Emsi Smile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - ichito - 22.02.2013

Skoro to tylko Emsi, to tym lepiej...aczkolwiek zrozumiałem to inaczej<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - PascalHP - 22.02.2013

Życzę powodzenia, zdrowie najważniejsze!Smile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Eugeniusz - 22.02.2013

Na forum będę się pojawiał, ale głosu nie będę zabierał...


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - chomikos - 22.02.2013

A szkoda Sad


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - Mikołaj - 22.02.2013

W takim razie życzę powodzenia, na nowej drodze życia EugeniuszuSmile


Re: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft - preter - 22.02.2013

Smutny to dzień nastał dla wielbicieli Online Armor. Mimo tego życzę Tobie Eugeniuszu by rany zagoiły się i byś wrócił do pełni sił.

Życzę Tobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia drogi kolego, bo zdrowie jest ważniejsze niż wszystkie pieniądze świata.
Coś o tym wiem.

Powodzenia Smile

PS. Nie pisz, że nie będziesz zabierał głosu, tylko napisz od czasu do czasu choćby jedno zdanie. Pomimo, że forum istnieje w świecie wirtualnym, to wiedz, że zdobyłeś tu szacunek i zrozumienie osób w rzeczywistości Tobie nieznanych.