Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft
#1
Odchodzę z firmy Emsisoft.

Tak jak Benedykt XVI abdykuje 28 lutego, tak i ja tego samego dnia przestanę pełnić obowiązki polskiego przedstawiciela Emsisoftu w Polsce.

Zmiana podyktowana jest rosnącym zagrożeniem dla mojego zdrowia i życia. Potrzebuję teraz dużo spokoju, zrozumienia, opieki i po prostu międzyludzkiego ciepła. Myślałem nad tą decyzją dość długo i czas na zakończenie mojej kariery.
Moje stanowisko zajmie jeden z oficjalnych resellerów rozwiązań Emsisoftu w Polsce. Mam nadzieję że sprawy będą szły w dobrym kierunku.

Udało mi się oddać w ręce użytkowników oficjalne tłumaczenie Online Armor i Mamutu. Teraz odchodzę na zasłużoną "emeryturę".

Zmiana nie będzie miała wpływu na dostępność polskiej pomocy technicznej i strony.

Mam nadzieję że zaakceptujecie moją decyzję i nie będziecie mieli nic za złe. Gdyby ktoś chciał ze mną porozmawiać lub zadać jakieś pytania, proszę o kontakt prywatnymi kanałami.
Odpowiedz
#2
Szkoda, bo wniosłeś wiele do społeczności emsisoftu. Szczególnie polskiej społeczności.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie jak najwięcej spokoju ducha. Powodzenia Eugeniusz Smile
Odpowiedz
#3
A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłBeer
Odpowiedz
#4
Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?
ZdrówkaBeer .
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#5
Sammael napisał(a):Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?

Już nie wracam.
Odpowiedz
#6
Zdrowiej jak najszybciej, jak również pozytywnie myślBeer
Odpowiedz
#7
Eugeniuszu,no to coz duzo zdrowia odpoczynkui spokoju
Trzym sie Beer
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
#8
Mam nadzieję, że tylko straszysz.
ZdrowiaBeer
Odpowiedz
#9
We''re gonna miss you, Eugeniusz .Sad
Hold tight... Smile
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
#10
Przykro mi,ale szanuję Twoją decyzję.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#11
TASMAN napisał(a):A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłWink

No dokładnie tak samo bym napisał...Eugeniusz...to już przesądzone, więc mogę tylko powiedzieć jeszcze dzięki za wszystko...tak po prostu i po ludzku smutno, że tak się poukładało i że nas opuszczasz...wróć, jak tylko wydobrzejesz i będziesz mieć siły.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#12
Szkoda, że nas opuszczasz... Ale mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży. Serdecznie pozdrawiam i wracaj jak najprędzej Smile
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#13
Ale Eugeniusz napisał, że odchodzi z Emsi a nie, że opuszcza forum Wink
Dużo zdrówka AdamBeer
Odpowiedz
#14
No to w takim razie jak musisz wyłazić z Emsi to zostań tu jako nie Emsi Smile
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#15
Skoro to tylko Emsi, to tym lepiej...aczkolwiek zrozumiałem to inaczej<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
Życzę powodzenia, zdrowie najważniejsze!Smile
Odpowiedz
#17
Na forum będę się pojawiał, ale głosu nie będę zabierał...
Odpowiedz
#18
A szkoda Sad
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#19
W takim razie życzę powodzenia, na nowej drodze życia EugeniuszuSmile
Odpowiedz
#20
Smutny to dzień nastał dla wielbicieli Online Armor. Mimo tego życzę Tobie Eugeniuszu by rany zagoiły się i byś wrócił do pełni sił.

Życzę Tobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia drogi kolego, bo zdrowie jest ważniejsze niż wszystkie pieniądze świata.
Coś o tym wiem.

Powodzenia Smile

PS. Nie pisz, że nie będziesz zabierał głosu, tylko napisz od czasu do czasu choćby jedno zdanie. Pomimo, że forum istnieje w świecie wirtualnym, to wiedz, że zdobyłeś tu szacunek i zrozumienie osób w rzeczywistości Tobie nieznanych.
...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości