Komputer stacjonarny 2000zł
#1
Witam , postanowiłem nabyć stacjonarny komputer samą budę bez monitora , jest on mi potrzebny do dobrych gier , czy da wogóle się poskładać coś w tej cenie by n.p GTA V czy Wiedzmiń , Fifa 16 śmigały na full detalach?  Dodam ze budę chciałbym podłączyć nie do monitora a do telewizora pod wejście HDMI.
Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Wiedźmin na full detalalach na kompie za dwa kawałki? Nie ten budżet :/
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
To jest dobra cena na budę bez gamingowej karty graficznej.
Jeżeli chcesz typowo pod gry.. no to tysiączek więcej.

W sumie wiele zależy, czy już coś masz (np. dysk, RAM) no i czy bierzesz pod uwagę używki.
Odpowiedz
#4
To mówicie z tysiaka trzeba by dołożyć?  Zastanawiam się też nad wyborem Xbox One , gdyż lista gier rośnie i też są dobre tytuły. Jednak cena gier od pecetowych też jest spora , i myślę , że to co bym miał przeznaczyć na droższe gry nie lepiej dołożyć i wziąść peceta. A jakie propozycje mielibyście za te 3000?

Odpowiedz
#5
To bardziej forum skierowane co do bezpieczeństwa nie mniej fajnie że ktoś zadaje czasem inne pytania..

Co do składania kompa to konsolo w tym segmencie cenowym wygląda taniej ale PC zwróci ci się to po 2-4 grach.
Ale komputer to komputer wolał bym dozbierać i kupić coś w segmencie 3,5k-4k z wyż i mieć PC.

Ogólnie na tej stronie są bardzo fajne porady co do składania komputera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lub spytaj Pana Dawida spoko gościu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyBook:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#6
Za 2k full detale to ciężko. ale za 3k coś by się wykombinowało.

Purepc, ma fajne zestawy, ale nie wiem czemu panowie nadal uparli się i wkładają Haswella i Haswell Refresh, jak mamy już zablokowane Skylake.
Ale wpaść możesz tam, i chłopaki na forum tobie coś sensownego podrzucą. A wiem ze na pewno podrzucą coś sensownego.
Odpowiedz
#7
Ok napewno zerknę , jednak na chwilę obecną postanowiłem się wstrzymać z zakupem .

Odpowiedz
#8
Obecnie jest możliwość efektywnego podkręcania procesorów Skylake bez K.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Potrzebna jest zmiana Bios.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości