Problem z aplikacją ATI
#1
Mam taki problem. Po każdym starcie systemu wywala mi takie info o błędach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie wiem co z tym zrobić. Ma ktoś pomysł ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#2
Ściągnij najnowsze Catalyst Control Center. Te wywal. Jak problem się będzie powtarzał to zainstaluj CCC bez tego co powoduje problem (no chyba, że command line jest Ci bardzo potrzebny). Tam się da ustawić co ma być instalowane. Powinno pomóc.
Odpowiedz
#3
mbm86 napisał(a):Mam taki problem. Po każdym starcie systemu wywala mi takie info o błędach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie wiem co z tym zrobić. Ma ktoś pomysł ?

.NET Framework minimum v2 zainstalowany i sprawny?
Może przeinstaluj... albo wrzuć instalację od razu v3.5 - CCC tego potrzebuje do działania.
360 TSE
Odpowiedz
#4
Mam Net Frameworka 3.5. A gdzie znaleźć najnowsze Catalyst Control Center ? Niby coś w necie jest ale nie jestem pewien czy to właśnie to czego potrzebuję
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#5
mbm86 napisał(a):Mam Net Frameworka 3.5. A gdzie znaleźć najnowsze Catalyst Control Center ? Niby coś w necie jest ale nie jestem pewien czy to właśnie to czego potrzebuję

Weź pod uwagę że podczas instalacji powinno się instalować komplet, znaczy sterowniki + CCC tej samej wersji.
Na stronie amd.com są poszczególne składniki i cała paczka ze wszystkim razem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czyli jak masz stery 9.5 to instalujesz CCC też 9.5. Inna wersja może ale nie musi wprowadzać niestabilności.
360 TSE
Odpowiedz
#6
Może to głupio zabrzmi ale: jak sprawdzić którą wersję Catalyst Control Center mam zainstalowaną obecnie na swoim kompie ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#7
mbm86 napisał(a):Może to głupio zabrzmi ale: jak sprawdzić którą wersję Catalyst Control Center mam zainstalowaną obecnie na swoim kompie ?

Gdzieś to pewnie jest.. ale skoro sama CCC się nie odpala to ciężko będzie sprawdzić. Zobacz jaką wersję masz samych sterowników, do tego dobierz wersję CCC i zainstaluj - oczywiście po wybraniu polskiej wersji językowej.
Ja od dawna nie używam CCC, same gołe sterowniki wystarczają do tego co robię.
360 TSE
Odpowiedz
#8
w panelu sterowania powinieneś mieć ikonę od ati
przełącz panel na widok klasyczny i następnie panel sterowania/ati/pomoc/informacje o control
Odpowiedz
#9
Cóż nie udało mi się rozwiązać tego problemu. Nawet po odinstalowaniu wadliwej aplikacji pojawiały się te same komunikaty o błędach.
Dlatego zdecydowałem się na ostateczny krok, czyli przywrócenie systemu z partycji RECOVERY co trwało 10 minut od momentu naciśnięcia klawisza F9 przy starcie systemu. Już od jakiegoś czasu skłaniałem się ku temu rozwiązaniu bo miałem dosyć zaśmiecony dysk.
W traklcie przywracania z RECOVERY można było wybrać: albo przywraca się partycję systemową a druga partycja zostaje nietknięta (i tak też zrobiłem) albo przywraca się obie partycje do stanu fabrycznego.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości