Emsisoft Anti-malware + firewall
#1
Obecnie na Windows 10 posiadam Emsisoft Anti-Malware i szukam jakiegoś firewall. Bo nie wiem czy ten systemowy Defenders jest już wystarczający?

Emsisoft zawiera niby też antywirusa. Zastanawiam się czy nie lepiej Nortona IS? I wtedy usunąć Emsisoft (bo chyba razem nie mogą działać).

Proszęo pomoc
Odpowiedz
#2
Zostaw tak jak jest. Co najwyżej dodaj skaner i ewentualnie jakiś antylogger, piaskownica.
Odpowiedz
#3
Witaj civmaniak,

Może byłbyś zainteresowany konwersją klucza z EAM na EIS? Jeżeli tak, to proszę o podesłanie swojego klucza, a ja postaram się dokonać konwersji.
Odpowiedz
#4
(14.08.2015, 10:04)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witaj civmaniak,

Może byłbyś zainteresowany konwersją klucza z EAM na EIS? Jeżeli tak, to proszę o podesłanie swojego klucza, a ja postaram się dokonać konwersji.

Dobrze to wyślę klucz prywatnie na PW Smile

Tylko, że oczywiście ja mam klucz na rok - czyli klucz promocyjny i juz go użyłem przy instalacji Emsisoft.


@Egeniusz -> Czy antykeyloggery są naprawdę potrzebne? Zawsze mam wrażenie, że one tylko się przydają gdy do komputera siada więcej użytkowników. Ja to właściwie sam obsługuje i nikt nie ma do niego dostępu Smile.
Odpowiedz
#5
Witaj civmaniak,

Przykro mi, kluczy pochodzących z promocji nie konwertujemy.

P.S. Wysłałem do Ciebie wiadomość, odnośnie konwersji Twojego klucza.
Odpowiedz
#6
@civmaniak
Zostaw jak jest, możesz przecież doinstalować darmowy firewall (np. Comodo Firewall). W tym firewall'u jest piaskownica i antykeylogger.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości