360 Total Security Essential - nie będzie rozwijany ?
#1
Czy to prawda, że po premierze Windows 10 ten AV nie będzie dalej rozwijany ? Dla mnie to idealne rozwiązanie bo lekki, dodatkowo silnik BitDefendera i Aviry no i fajna piaskownica, wrzucam przeglądarkę do niej i jestem spokojny o surfowanie mojej żony. Nie potrzebuję dodatkowych opcji jak oczyszczanie czy trwałe kasowanie plików.
Odpowiedz
#2
A skąd takie informacje?
Druga sprawa, że wersja Essential jest od dawna w tyle za 360 TS.
Odpowiedz
#3
(25.07.2015, 23:58)demisen napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy to prawda, że po premierze Windows 10 ten AV nie będzie dalej rozwijany ? Dla mnie to idealne rozwiązanie bo lekki, dodatkowo silnik BitDefendera i Aviry no i fajna piaskownica, wrzucam przeglądarkę do niej i jestem spokojny o surfowanie mojej żony. Nie potrzebuję dodatkowych opcji jak oczyszczanie czy trwałe kasowanie plików.
dodatkową ukrytą opcją jest wbudowany backdoor taki bonus dla nieśmiałych
Odpowiedz
#4
@Tigran4:
Albo podasz konkrety, albo szybko i z hukiem opuścisz to forum.


Regulamin napisał(a):18. Niedopuszczalne jest, w szczególności czynione poprzez grupę wypowiadających się, szkalowanie jakiejkolwiek firmy i produktów bez popierania zarzutów stosownymi argumentami i dowodami (ataki tzw. "hejterów"). Użytkownicy w miarę możliwości powinni dążyć do bezstronności.
Odpowiedz
#5
@lukasamd minuta w google:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
"April 09 2013"

Równie na czasie co marudzenie na Comodo  Facepalm
Odpowiedz
#7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Będzie ban. Stawiam stówkę że tak będzie!
Odpowiedz
#8
@lukasamd kilka miesięcy temu sam go używałem, widziałem w połączeniach, połączenia z dziwnymi adresami IP, wysłałem o to maila do dziś nie mam odpowiedzi Smile Tak więc aktualne.
PS: Z takim podejściem - twierdzenia Pitagorasa też nie uznajesz bo już za stare? Grin
Odpowiedz
#9
To czemu screena nie dasz z aktualnej sytuacji i nie ostrzeżesz tym samym innych?
Co innego powtarzać czyjeś słowa, co innego samemu dawać dowody.

Tego typu pisanie "bo coś kiedyś" prowadzi do głupich sytuacji i szkalowania firm.
Nasz regulamin na to nie pozwala, jeżeli to komuś nie odpowiada, niech opuści forum, bo ono specjalnie dla niego zasad nagle nie zmieni.
Odpowiedz
#10
Pewnie jak byś się zastanowił byś odkrył że skoro nie ufałem 360TS to go zmieniłem. Pisałem o tym w innym temacie, nawet chyba logi wrzucałem. A że do dziś mi nie odpisali - cóż mam prawo domniemywać że żadnych zmian niema w tej sprawie.
Dodatkowo gdyby 360 czuło się obrażane i szkalowane - ma drogę sądową, ale wtedy musiało by wykazać że jest niewinne.

Jak ci się to nie podoba - śmiało możesz moje posty z tego wątku wykasować. Bo jak na ten moment nie udowodniono od 2013 roku że 360 jest bezpieczny.
Odpowiedz
#11
Już wiem:
- 360 Internet Security - nie będzie rozwijany po premierze Win 10
- 360 Total Security - nic się nie zmienia
- 360 Total Security Essential - nic się nie zmienia

Przypomniałem sobie gdzie widziałem informację, na laptopie kumpla, który ma 360 IS. Komunikat z programu.
Odpowiedz
#12
Tylko bez spin proszę!
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#13
(26.07.2015, 08:14)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A skąd takie informacje?
Druga sprawa, że wersja Essential jest od dawna w tyle za 360 TS.
Jakieś konkrety ? Bo może zmienię na TS.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości