Wybór dobrego antywirusa
#1
Pewnie już był tu taki temat, jednak jestem nowy i nie do końca znalazłem. A więc szukam dobrego antywirusa, może być płatny, bo do tej pory cały czas korzystałem z programu Avast. Jednak jest to strasznie uciążliwy program, no i nie spełnia wszystkich moich wymagań. Pytałem znajomych i kilku z nich używa programu ESET i sobie go chwalą. Na stronie Omegasoft (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) znalazłem trzy dostępne wersje tego programu. Warto waszym zdaniem zakupić ten program, jeśli tak to w jakiej wersji? Na komputerze głównie przeglądam wiadomości, a dzieci grają w jakieś gierki internetowe, więc najlepiej jak pod to dostosowany będzie ten program. Z jakich programów korzystacie na swoich komputerach?
Odpowiedz
#2
Moja odpowiedź, będzie mało obiektywna. Smile Na co dzień używam Emsisoft Anti-Malware oraz w wersji z zaporą. Program est lekki, nie pobiera tak dużo pamięci Ram. 
Jest możliwość przetestowania pełnej wersji przez 30 dni. Gdybyś się zdecydował na ten program, to mogę zaoferować zniżkę na produkty Emsisoft.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
#3
Szybka decyzja Mikołaj Smile
Ale to prawda - EAM to produkt z najwyższej półki.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Emsisoft Smile

Na moim głównym pc też zagościł 2 dni temu z powrotem Smile
alternatywa ESET lub Avira tyle że do aviry jakąś inna zaporę dobrać
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#5
Witam

Jeżeli jesteś osobą, która korzysta z programu do optymalizacji systemu to polecę Ci Advanced SystemCare Ultimate - ta wersja posiada silnik od Bitdefendera i co ciekawe definicje wirusów nie są opóźnione o dzień, czy godziny tak jak jest to u innych antywirusach (u nas na forum znajdziesz darmowy kluczyk na 1 rok). Jakbyś chciał doinstalować zaporę, to Privatefirewall lub PC Tools (oba firewalle nie są już rozwijane ale nadal spełniają swoje zadanie).


Jeżeli nie jesteś za programami optymalizującymi system to polecam cały pakiet od Emsisoftu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości