Szukam laptopa multimedialnego, trwałego do 3000
#1
Do wydania 3000 zł.

Szukam następcy mojego thinkpada T400. Chciałbym na nowym laptopie móc zagrać (nawet na średnich detalach) w WoT, WoWs lub WarThunder. Wygodna klawiatura i solidne wykonanie to mus. Matowa matryca miłe widziana. Nie przepadam za Samsungami i Acerami. Może być bez systemu i dysku.
Odpowiedz
#2
z Gry-online o WoT

Rekomendowane: Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB RAM (GeForce 9800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Czyli na dzisiejsze dowolny z nie-zintegrowaną kartą graficzną w Twoim przedziale cenowym Suspicious Nawet mojemu 6-letniemu piecowi brakuje tylko 200 w nazwie karty graficznej.
Odpowiedz
#3
Hm.. najlepszym wyborem będzie Lenovo Y50-70 z GTX 860M.
Z tym, że warto przed zakupem sprawdzić matrycę - w pewnych modelach jest bajerancka, w innych dosyć kijowa.
Odpowiedz
#4
Może ASUS G56JR tam na bank jest matryca IPS grafika GT 760M procek i5-4200H

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
760M jest słabsza niż 860M, a na dodatek to starszy Kepler, zamiast Maxwella.
Kupując teraz lapa z dedykowaną grafą nie ma sensu brać układów w tej architekturze - są cieplejsze i biorą więcej prądu.
Niby niewiele, bo różnica w TDP wynosi 10-15 W, ale to jednak trzeba z lapka odprowadzić.
Odpowiedz
#6
(22.06.2015, 09:18)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może ASUS..
Nie będę pisał o modelu, bardziej od kogo.
Przy wyborze producenta Asus ma bardzo fajną opcję:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Modele:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Coś takiego może:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
(22.06.2015, 13:13)Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Coś takiego może:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z nudów zacząłem szukać recenzji i opinii na jego temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- recenzja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- największa wada
...
Odpowiedz
#9
No nawet nieźle, jak na taką kasę.

Myślę ewentualnie nad Macbookiem na raty Grin
Odpowiedz
#10
Ten co Gienek podawał wcale nie jest taki zły. A wlutowana kość nie jest aż takim problemem. Jest osobny slot na dodatkową kość.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Drożej ale z lepszym procem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Edit. Przekłamanie na stronie x-komu?
Asus R510JK-DM009 - 1366 x 768 vs Asus R510JK-DM009H - 1920x1080
Podobnie cenowo wychodzi ten Lenovo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Stówka różnicy to żadna różnica. Tam jest szybszy dysk (5400 vs 7200), co przekłada się na większy komfort.

Jutro pójdę do salonu resellera Apple i zapytam się czy mają jakieś raty dla mnie. Te 3k to będzie na wpłatę własną.
Odpowiedz
#12
Gienek, ja na Twoim miejscu bym poczekał z wyborem laptopa. W przeciągu kilku tygodni wyjaśni się kwestia, które laptopy dostaną zgodne sterowniki swoich producentów pod Windows 10. Ja właśnie tak robię, i poczekam z kupnem nowego laptopa, dopóki nie pojawi się Windows 10.
Odpowiedz
#13
Mikołaj, a ja i tak nie interesuję się W10 Wink
Odpowiedz
#14
Gejbook nie obsłuży Ci WoTa :<
Odpowiedz
#15
Sam nie wiem, mam gejfona i przydałoby się dodać do niego Maczka Sad

Albo sprzedam ajfona i kupię Lumię :/
Odpowiedz
#16
Szczerze? Kupowanie dla metki to idiotyzm, weź co ci będzie pasowało pod względem działania.
Odpowiedz
#17
Ale tu chodzi o coś więcej niż o metkę.

Na przykład tak iOS, nie da się wysłać zdjęcia przez bluetooth, dzwonek może mieć maksymalnie 30 sekund. Ale taki Deezer działa bardzo dobrze, a to gigantyczny plus dla mnie, gdyż nie mam ściągniętej muzyki. Wszystkiego słucham przez ten serwis.


Dlatego myślę nad wyposażeniem się w Maca, który wystarczy mi na te 5-7 lat. Dla przykładu, taki MacBook Pro, piętnastocalowy z wyświetlaczem Retina, 16GB RAM i SSD 256GB na magistrali PCIe. Koszt to 8 kawałków. Ciekawe czy dadzą mi na raty Grin, szanse - niewielkie...

Yyyy chyba jednak zdecyduję się na Windowsa. Zapłacić 8k za laptopa wartego połowę tego... oj przesada...
Odpowiedz
#18
Ooo coś takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z SSD Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości