konwersja MP4 do AVI
#1
Witam

Panowie potrzebuję dobrego, darmowego, sprawdzonego programu do konwersji plików z mp4 do avi (tak aby można było na dvd później oglądać).


Posiadam kamerkę SAMSUNG  SMX--C10 i ona zapisuje na karcie pamięci tylko w formacie mp4.
Proszę o rady Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Nie można pobrać - oprogramowanie niby może zawerać wirusa. Avast wyłączony
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
Gieniek ma rację...Pazera ma bardzo dobre konwertery, a ich pełny wybór masz na stronie autora

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mogę zaproponować inny pakiet - Format Factory - którego używam od czasu do czasu i chwalę go sobie. Trzeba jednak uważać, czy nie proponuje instalacji teraz jakiś dodatkowych komponentów, jak jakis czas temu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Ok zainstalowałem już Format Factory. Wielkość mojego pliku mp4 wynosi ponad 600 MB, po kompresji do avi spadła do 517 MB. Film ma długość około 15 minut.
Czy da radę się jeszcze jakość go skompresować by był mniejszy ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Mylisz pojęcia. MP4 to format pliku.
Zrobiłeś z tego AVI... no dobra, ale AVI to kontener, a nie kodek - zależy, czym kompresowałeś.

Można np. DivX, Xvid, H.264... zależy co wybierzesz i jaki to będzie poziom kompresji.
Odpowiedz
#7
To jak to najprościej zrobić ? Smile - jestem w tym zielony Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
Na pewno możesz w opcjach poustawiać parametry filmu...zmiana liczby klatek, rozmiaru, parametry dźwięku - to wszystko wpływa na rozmiar wyjściowy. Tu nie ma reguły i trzeba samemu poeksperymentować, jaki efekt jest najbardziej optymalny.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
Dzięki Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#10
Możesz jeszcze skorzystać z SUPER, darmowy konwerter filmów i muzyki, do tego można w nim wyciągać muzę z wideo. Jedyna wada to kilotony PUP oferowanego przy instalacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości