Aktualizacja Aviry Personal
#41
Po co się kłócicie i tak najwięcej aktualizacji ma Norton Smile
#42
Ratatui napisał(a):Pachnie mi tutaj piractwem vide NOD 32 Venoma Smile


Akurat to nie piractwo , działam na wersji anglojęzycznej z tego względu , że zamieszkał u mnie mój kuzyn z Australii , który za cholerę nie rozumie nic po polskiemu Smile A chciałem pokazać mu ten cudny antywirus, którego wcześniej nie znał .
#43
Ratatui napisał(a):Po co się kłócicie i tak najwięcej aktualizacji ma Norton Smile


O tak Grin
#44
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):Pachnie mi tutaj piractwem vide NOD 32 Venoma Smile


Akurat to nie piractwo , działam na wersji anglojęzycznej z tego względu , że zamieszkał u mnie mój kuzyn z Australii , który za cholerę nie rozumie nic po polskiemu Smile A chciałem pokazać mu ten cudny antywirus, którego wcześniej nie znał .


Ciekawe gdzie kupiłeś wersję "Business Edition" Grin?
#45
Ratatui napisał(a):Po co się kłócicie i tak najwięcej aktualizacji ma Norton Smile


Nie prawda Ratatui Grin

Dziękuje, nie musicie mi gratulować Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#46
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Co z tego ? Prawda taka , że nawet przy większej ilości sygnatur pomijają 1 czerwiec i tyle Smile Za to NOD jest w stanie w ten dzień chronić przed nowymi zagrożeniami, chyba, że Chłopaki od Aviry są magikami i wiedzieli jakie zagrożenia 1 czerwca się pojawią Grin


Oczywiście w Esecie pracują jasnowidze i wiedzieli jakie dziś pojawią się zagrożenia Smile Szkoda tylko że zapominasz napisać że w weekendy Eset zwykle śpi a Avira zwykle pracuje Smile


Wiesz kolego ja czuję się chroniony lecz ty nie powinieneś Tongue
#47
VenomX napisał(a):Wiesz kolego ja czuję się chroniony lecz ty nie powinieneś Tongue


Witaj w klubie ludzi czujących się chronionymi Grin
#48
I znowu was przebije Smile

____
Haha... Avast! jest lepszy od Aviry bo jego instalka waży 300kB, a resztę dociąga z neta przy instalacji :-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#49
kolejny wątek do zamknięcia
WIN11
Ventura
#50
polak900 napisał(a):kolejny wątek do zamknięcia


Plus ostrzeżenie/ban dla Venoma za używanie pirackiej wersji Noda Tongue
#51
Nie... powiemy, że dostaliśmy chwilowej głupawki, trwającej czas nieokreślony na planecie zwanej ziemią Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#52
po czasie względnego spokoju z nowu dochodzi do spięć na forum
nie nazwał bym tego chwilową głupawką
WIN11
Ventura
#53
Dawno nie było takiej wywrotowej kłótni na forum...
#54
przynajmniej na chwilę się odmuliło Grin Ale znowu wszyscy łapią dziadkowego sprinta i jak zwykle zwalają wszystko na VenomX''a...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#55
O dupie maryny też będziecie nawijać?
#56
Avira właśnie wydała 2 dziś aktualizację a wraz z nią 1733 sygnatury Tongue
#57
Pablosss napisał(a):Avira właśnie wydała 2 dziś aktualizację a wraz z nią 1733 sygnatury Tongue


Właśnie pobrało Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#58
Szkoda tylko, że zarówno Avira jakii Nod nie posiadają sygnatur na wszystkie wirusy a przede wszystkim te które dopiero powstaną. Hurystyka też niestety jest bardzo zawodna Smile
#59
dzisiejsza aktualizacja comodo - 11283 sygnatury.. Smile
avira premium + geswall + zapora win xp sp3
#60
marcinloboda napisał(a):dzisiejsza aktualizacja comodo - 11283 sygnatury.. Smile


Wow to wykryje wszystkie wiry Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości