Jak zniszczyć laptopa?
#1
Dobra Chłopaki...teraz profesjonalne pytanieSmile
Siostra mi przywiozła bardzo starego laptopa-ICL Ergolite N4/25 z prośbą żeby się go pozbyć czyli zniszczyćSmile
Próbowała sama-metodą min.Ziobry czyli młotkiem ale coś jej słabo szło.
Na tym laptopie ma jakieś dane z pisanego doktoratu iz firmy w której pracowała.
Pomyślałem sobie,że wrzucę go do Odry na wysokości Mostu Grunwaldzkiego(kolega Zord będzie wiedział o co chodziGrin)
Ale to niezbyt halo z ochroną środowiskaSmile
Proszę o jakieś sugestie.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
jak jest dobry to możesz mi go zprezentować Tongue

to się jednak nie skusze bo mi na nim saper nie pójdzie Tongue
Odpowiedz
#3
ICL Ergolite N4/25, with a 25MHz 486SX processor, 4MB of RAM, a 120MB hard drive-Zord-żarty sobie robisz czy otwierasz muzeum technikiSmile?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Masz takie możliwości:
Poprosić o pomoc naszą "profesjonalną" armię.
Spróbować ją przeciąć piłą z diamentowym ostrzem.
Trzasnąć nim parę razy o podłogę.


Edited:
Racja
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#5
Sformatuj dysk metodą Gutmanna i wystaw na Allegro jako zabytek dawnej techniki komputerowej Grin
Odpowiedz
#6
Wiesz co Serafin...a jak ja mam 12 lat i posłucham Twojej rady z pędzącym pociągiem to chyba jak sprawa nabierze mocy sprawczej przed sądem to Ty poniesiesz chyba większe konsekwencje-prawdaSmile?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
po co to w ogóle niszczyć, czy am są dane z pentagonu czy co
macie problemy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Ja bym nie niszczył ale jak siostra prosi to w czym problemSmile?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
dać na Allegro za 20 zł i już (commodore są po 30 zł)

i saper pod win 95 pójdzie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Ja mam pomysł,poszukaj jakiejś budowy i jak będą mieszać beton w betoniarce to go po prostu do niej wrzuć.
Odpowiedz
#11
ja bym go opchnął na giełdzie/targu Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
wystarczy ze wyjmiesz z niego dysk twardy i go rozkrecisz ( otworzysz) wszystkie dane pojda sie **** Grin
Odpowiedz
#13
lunaticdreams-Twój pomysł podoba mi się najbardziejGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
Fajno............
ewentualnie możesz znależć jakiegoś rolnika i zapytać się czy możez coś dorzucić do młuckarni(to taka maszyna do mielenia)
Odpowiedz
#15
lunaticdreams napisał(a):Ja mam pomysł,poszukaj jakiejś budowy i jak będą mieszać beton w betoniarce to go po prostu do niej wrzuć.


Taki kamień węgielny?
Odpowiedz
#16
Dokładnie,
Odpowiedz
#17
lunaticdreams napisał(a):Fajno............
ewentualnie możesz znależć jakiegoś rolnika i zapytać się czy możez coś dorzucić do młuckarni(to taka maszyna do mielenia)


Jeśli te laptop jest twardy, to młockarnie szlag trafi, choć to i tak lepsze rozwiązanie od rzucania pod pędzący pociąg...
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#18
Meir napisał(a):Dobra Chłopaki...teraz profesjonalne pytanieSmile
Siostra mi przywiozła bardzo starego laptopa-ICL Ergolite N4/25 z prośbą żeby się go pozbyć czyli zniszczyćSmile
Próbowała sama-metodą min.Ziobry czyli młotkiem ale coś jej słabo szło.
Na tym laptopie ma jakieś dane z pisanego doktoratu iz firmy w której pracowała.
Pomyślałem sobie,że wrzucę go do Odry na wysokości Mostu Grunwaldzkiego(kolega Zord będzie wiedział o co chodziGrin)
Ale to niezbyt halo z ochroną środowiskaSmile
Proszę o jakieś sugestie.


Można dokonać utylizacji np. w tej firmie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Albo pozostawić na pamiątkę ewentualnie za kilkadziesiąt lat dobrze na nim zarobić. Za niektóre stare telewizory i radioodbiorniki kolekcjonerzy dają nawet kilka tysięcy złotych Smile
Odpowiedz
#19
A wiecie że lapki świetnie się palą w piecu? Grin
Odpowiedz
#20
Pablosss napisał(a):A wiecie że lapki świetnie się palą w piecu? Grin


Tak tylko że potem musimy to wdychać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości