problem z przyciskami (zmiana funkcji)
#1
Szanowni forumowicze!
Zwracam się doWas z następującym zapytaniem:

Dzisiaj odebrałam komputer z serwisu, miałam wymieniony wentylator u producenta (MSI) i właśnie zauważyłam pewien problem.

Przycisk oznakowany P1 (przycisk szybkiego uruchamiania) służący do podłączenia kamerki wbudowanej w komputerze, po naciśnięciu pojawia się okienku szukania. Nie mogę włączyć w ogóle mojej kamery, pomimo że przedtem po naciśnięciu tego guzika kamera się włączała.

I pytanie brzmi: jak mogę ponownie tą funkcję przywrócić? Chciałabym aby po naciśnięciu przycisku P1 pojawiła się moja kamera a nie opcja szukania Na instrukcji obsługi jest pokazane że albo przycisk służy do kamery (optional) lub szukania (search optional). Nic więcej nie ma o ustawieniach.
Mam nadzieję, ze nie jest to spowodowane nowym wentylatoremSad
Czy cofanie systemu coś pomoże?
Co ma zrobić moi mili?
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#2
A jak ma się sprawa ze sterownikami mi do tej kamery? Próbowałaś je przeinstalować?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
nie wiem, nic nie zmieniałam w sterownikach, bo wszystko przedtem było ok. Teraz mi zagrzebali i mam problem. Zastanawiam się czy dalej sie z tym męczyć czy iść jutro z reklamacją aby oni to naprawili.
Odpowiedz
#4
Zawsze serwisant mógł nabałaganić. Sprawdź czy na płycie nie masz aplikacji "aveo cap" czy coś takiego (wzoruję się na wypowiedzi z forum).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości