Wydarzenia sportowe :)
#21
Ja tam raczej bliżej 25 s na 25 m, ale co tam Tongue Na olimpijskim pływasz czy w nawroty się bawisz? Tongue
Odpowiedz
#22
A ja bym na basenie się utopił Suspicious, nie byłem w takim miejscu od 10 lat Sad
Odpowiedz
#23
(20.04.2015, 19:44)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja tam raczej bliżej 25 s na 25 m, ale co tam Tongue Na olimpijskim pływasz czy w nawroty się bawisz? Tongue
Pływam na 50m chociaż mam dostepny też basen 25m, 
a na 25m kraul - 16s
a delfinem (25m) - 15,5s
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#24
Rany...to my tu mamy jakąś szkołę mistrzostwa sportowego? Smile Jak czytam Wasze posty, to aż wstyd mi pomyśleć o swoich wyczynach...hahaha...kiedyś może bym i powalczył w jeździe na łyżwach...albo w kajakach...albo we wspinaczce skałkowej...no ale to czasy późnej podstawówki i liceum jeszcze czyli zamierzchłego systemu i E.Gierka Grin
A teraz tylko brawo dla wszystkich, którzy coś dla siebie robią i jakoś próbują nie zgnuśnieć Wink
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#25
Thumbs Up 
(20.04.2015, 16:26)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hm.. sam jeszcze nie próbowałem żadnych suplementów, ani żadnego białka nawet, nic a nic.
Może jestem nieco zbyt konserwatywny... choć z drugiej strony o BCAA słyszałem i czytałem dużo dobrego.

Ja też długo broniłem się przed suplementami i unikałem ich wcześniej dokąd tylko mogłem Wink
Najważniejsze i tak siedzi w głowie - to odpowiednia motywacja i świadoma chęć treningów, które powinny Ci dawać satysfakcję i które robisz dla siebie - a ten etap masz już za sobą! Smile
Jak wiadomo, suple same sprawy nie załatwią, podstawa to właściwie wykonywane ćwiczenia i w miarę sensowna dieta (i wcale nie trzeba się tu katować).
Mogą pomóc - nie wszystkie i nie zawsze. Mitów do potwierdzenia i obalenia jest tu tyle samo, co w branży IT (albo i więcej).
Dlatego suplementację miałem/mam ustawioną przez moich trenerów, podobnie jak dietę (choć nie liczę kcal z kalkulatorem w ręku), dodatkowo korzystam jeszcze z porad jednego z najbardziej doświadczonych polskich bodybuilderów, który choć na obczyźnie i stale w trasie, chętni dzieli się swoją wiedzą i cennymi doświadczeniami i uwagami.

W żaden sposób nie próbuję Cię namawiać na suplementację, ale myślę, że w Twoim przypadku BCAA mogłyby dodać trochę powera (jeśli jest potrzebny Wink ) i wzmocnić efekty każdego treningu, czyniąc go krótko mówiąc bardziej efektywnym. Nawet ćwicząc w warunkach domowych - pozwolą oszczędzić glikogen, zahamują zmęczenie, przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej, będą naturalnie podtrzymywać efekt antykataboliczny. Poza tym BCAA + L-glutamina to ok. 60% suchej masy mięśniowej, zatem nie pozostają w tyle hierarchii za białkiem czy kreatyną Wink. Nie ma tu konieczności brania stałego, bo na BCAA nie robi się cykli, można brać je tylko w dni treningowe (każde lub wybrane).

Ważne jest jedno - jeśli byś się zdecydował na BCAA (nie ma znaczenia czy powder czy tabl. - ja wolę tabsy, bo wygodniejsze i całkowicie neutralne dla żołądka), z własnego doświadczenia polecam Ci tylko i wyłącznie polskich producentów, bo to co przychodzi z importu, to loteria Wink
Odpowiedz
#26
Basenik, dobra sprawa i czasy też ładne.
Dawno nie byłem, może czas się wybrać, woda by rozluźniła mi po napinane moje plecy trochę Grin

Ale pamiętam swoją zabawę, z basenem która trwała przez 6 lat, i zamiast zakończyć ją kurka kursem na Młodszego Ratownika, to sobie odpuściłem Smile
Odpowiedz
#27
Ja całe życie byłem gruby mimo że od 8 roku życia byłem bramkarzem. Obecnie jestem sędzią piłki nożnej w najniższym szczeblu ( ale aspiracje i chęci są). Obecnie ćwiczę sobie FBW, jestem po redukcji z 82kg na 65( za mało już ważę i nie mogę na swoje kości na rękach patrzeć) i wchodzę w okres masowy. Szkoda że przez nadmiar skóry kostki na brzuchu nie widać i ten doł.. jednak liczę, że jak nabiorę troszkę mięśnia to na następne wakacje przy redukcji ( planuje się wysuszyć na przyszłe lato) będzie już znacznie lepiej.
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#28
Dla mnie to i tak chemią śmierdzi...
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#29
co Ci chemią śmierdzi ? wszystko jest kwestią sumienia. dla mnie jak coś jest legalne to jest okej (z wyjątkami). Kreatyna czy białka. Sam używałem monohydratu bo dostałem na urodziny od przyjaciół, lecz sam na dzień dzisiejszy nie będę inwestował. Białko w postaci izolatu czy koncentratu zakupiłem ostatnio Ostrovit a dokładnie wpc80 waniliowe i kosmos. Do wypieków i do picia. Nie spodziewałem się tak dobrego smaku a dużo nie dałem za to cudo. Wszystko jest dla ludzi i wszystko z głową.
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#30
Jutro zawody <3

50m delfinem,
50m klasycznym,
100 dowolnym,
50 dwolnym,

4 x 50 zminny laps. (sztafeta)

Trzymajcie kciuki Cool
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#31
To powodzenia an zawodach.
A przede wszystkim powodzenia w sztafecie.
Odpowiedz
#32
sztafeta - brąz
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#33
Ortografia - pała
Odpowiedz
#34
Ajć! sorki, niestety już tego nie poprawie bo czas edycji się skończył Sad(
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#35
(13.05.2015, 18:51)Miszel03 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ajć! sorki, niestety już tego nie poprawie bo czas edycji się skończył Sad(

Gotowe Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#36
To teraz tak, są tu widzę osoby, które ćwiczą na siłowni i chciałem wam pokazać mój nowy plan " na mase " z tym, że wiem, że trening to tylko 30% jako że trening bez diety to jak seks bez kobiety Grin Chciałem, żebyście zerkneli i ocenili go po swojemu, po amatorsku i pomogli mi ew. coś zmienić dodać itp itd. Plan ma być 4 dniowy więc taki rozkład jak podam wydaje mi się racjonalny. Oczywiście nie pisze jaki ciężar bo wstyd i tam gdzie mniej powtórzeń oznacza znacznie większe obciążenie jak przy większej ilości co jest zapenwe zrozumiałe.

Poniedziałek ( Nogi, łydki, brzuch)
1) Przysiady ze sztangą na barkach 4x5
2) Wypychanie na suwnicy 4x10
3) Wyprosty nóg + Uginanie leżąc na brzuchu ( w super serii) 4x12
4) Wykroki z hantlami 2x12 + 2x15 (żeby dobić xd )
5) Wspięcia palców stojąc 4x20
+brzuch
Wtorek ( Klatka, Brzuch, Przedramię )
1) Wyciskanie sztangi w skosie dodatnim 4x5
2) Wyciskanie hantli płasko 4x10
3) Butterfly 4x12
4) Rozpiętki z małym skosem dodatnim 4x12
5) Hammer 4x6x3 (cztery razy po 6p i trzykrotne zrzucecnie obciazenia tzw dropsecik na dobitkę)
6) Uginanie nadgarstków podchwyt + nachwyt ( w super serii ) 3x20
+Brzuch

Czwartek ( Plecy, Kaptur, Brzuch )
1) Podciąganie szeroko 4x5
2) Wiosłowanie hantlą 4x10
3) Ściąganie rączek w siedzie płaskim 4x12
4) Ściąganie podchwytem wąsko na hamerze 4x12
5) Martwy ciąg 2x12 + 2x15
6) Szrugsy na maszynie 4x12
+brzuch

Piątek ( Barki, Biceps, Triceps, Brzuch )
1) Wyciskanie żołnierskie siedząc 4x8
2) Wznosy bokiem 4x12
3) Unoszenie sztangielek chwyt młotkowy 4x12
4) Odwrotne rozpiętki 4x12
5) Unoszenie hantelek w opadzie 4x12
6) Dipsy + Uginanie na sztandze prostej 4x8
7) Francuz leżąc szt. łamaną + Młotki 4x10
8) Ściąganioe lineg wyc. górny + modlitewnik 3x12
+brzuch.

Jak wam się taki plan podoba ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#37
Trening powiem przeładowany totalnie. Brzucha się nie ćwiczy tak często, to też mięśnie i muszą mieć czas na regeneracje. Do tego brzuch mocno pracuje przy przysiadach i MC.
Sporo do poprawy.
Odpowiedz
#38
to taka wersa robocza, brzuch jest napisany wszedzie a bedzie cwiczony 2 razy w tyogdniu Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#39
Boniaszek, na mięśnie brzucha polecam tzw. "nożyczki"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Genralnie, dodał bym więcej ćw. na rozciąganie mięsni np.:
- mostek
- skłon delfinisty

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#40
Już śpieszę z wyjaśnieniem. Na mięśnie brzucha robiłem nożyczki przez 3-4 miesiace więc teraz robię coś innego pod ciężarem Wink 1ćw na brzuch to wznosy kolan do klatki piersiowej wisząc w oparciu łokciami, 2 to allachy, 3 mamy maszyne i sciaganie klatki do kolan a obciazenie jakby z tylu i ostatnie na skosne na wyciagu Smile i jest blad w planie, na barki wszystko po 3 serie nie po 4 Tongue I oczywiście po każdym treningu się rozciągam Smile Głównie partie które ćwiczyłem w danmym dniu ale żeby nie zaniedbać reszty, to dodaje po 1 cwiczeniu rozciagajacym rowniez na inne partie, a na nogi po 2-3 ( w dnt nóg) bo one najbardziej mi wchodzą, bo po prostu wiem jak je robić, zawsze te partioe mialem mocniejsza i nie potrzeba partnera, którego oczywiscie nie mam. Częstochowa taka mała ;c xd
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości