McAfee i konie trojańskie
#1
Witajcie,

od niedawna mam nowy laptop i nic tutaj zbytnio nie instaluje. Pojawiły mi się w Raporcie Zabezpieczeń w zakładce Łączna Liczba Działań, że wykryto mi 11 koni trojańskich. Czy to znaczy, że je mam? Czy są usunięte lub w kwarantannie?

Zainstalowałem darmowe narzędzie od tej samej firmy pod nazwą Stinger co rzekomo ma usuwać trojany a mi nie znalazło, żadnego.

Proszę o pomoc Smile

Dziękuję.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
hm , ja bym spr w kwarantannie czy coś jest
Odpowiedz
#3
Jestem zielony troszkę. Szukam tutaj w tym programie czegokolwiek co mogłoby mnie doprowadzić do Kwarantanny a czegoś takiego tu chyba nie ma...

EDIT: ZNALAZŁEM Smile

EDIT2: Usunąłem to co tam było. Jakiś Artemis i inne pliki. Teraz tylko machnę szybki skan i zobaczę co dalej.

EDIT3: Zgłupiałem Grin Albo już tego nie mam bo z Kwarantanny usunąłem. Skanowanie przebiegło bez problemowo i zero błędów, wirusów i czegokolwiek. Natomiast dalej w tym Raporcie Zabezpieczeń mam te 11 koni trojańskich. Na mój móżdżek, który odpowiada za wszystko prócz spraw komputerowych to jest chyba sam log co było a nie co jest?
Odpowiedz
#4
Artemis to silnik McAfee więc mógł wykryć coś co podejrzewał o bycie koniem trojańskim.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości