Avira problem instalacja
#1
Witam. Próbuję zainstalować Avire i wyskakuję mi taki błąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Przetłumaczyłem to w traslatorze ale i tak nie wiem co dalej zrobić. Jakaś pomoc? Klucz mam orginalny, a jest to dokładnie "Avira Internet Security"

Thx z góry
Odpowiedz
#2
Witam,miałeś kiedyś zainstalowany pakiet ? Bo może wina jest po stronie pozostałości po avierze. Sprawdz czy nie masz folderu na dysku - jak masz to usuń. Jeżeli na dysku nie było folderu o tematyce ,,avira,, to przejdz : ,,start,, i wpisz komendę regedit i w wyszukiwarce rejestru wpisz Avira Internet Security (co znajdzie to usuwaj , klikaj szukaj aż nic nie znajdzie) /lub wyłącz zaporę systemową i spróbuj zainstalować jeszcze raz.Na bank to pomoże.
Odpowiedz
#3
Nie jestem pewien ale z komunikatu na załączonym screenie wygląda na to jakbyś nie miał połączenia z internetem albo wystąpił jakiś chwilowy problem z aktywacją klucza przez internet. Równie dobrze może to być wina po stronie serwerów producenta.
Odpowiedz
#4
może klucz już jest w rejestrze i nie pobierze po raz 2-gi /
Odpowiedz
#5
Raczej to nie problem internetu bo na innym komputerze poprawnie się zainstalował. Dzięki za rady zaraz wypróbuję i napiszę jak poszło ; )
Odpowiedz
#6
albo serwer producenta lub pozostałości po avierze , uniemożliwiają zainstalowanie pakietu Grin
Odpowiedz
#7
Szukałem w rejestrze i nic nie znalazło, skanowałem antymalwarem i też nic , podczas instalacji wyłączyłem zapory i kasperskiego i też nic, ccleanerem skanowałem i też nic .. Hmm jakieś propozycję jeszcze ? Może warto napisać do supportu ?
Odpowiedz
#8
Cytat:1. Wykonaj skrypty za pomocą programu FRST oraz OTL:
FRST dla systemów 32-bitowych

FRST dla systemów 64-bitowych

OTL
jak zrobisz wszystkie to zobacz czy w którymś raporcie nie ma aviry
Odpowiedz
#9
Nie wiem chyba jak się robi te skrypty, potrzeba do tego plików z rozszerzeniem fix. Zrobiłem skanowanie w OTL i FRST ale tylko dla 64 bitów bo w lapku ten dla 32 nie poszedł. Po skanach zrobiłem wyszukiwanie czegokolwiek z wyrazem "avira", ustawiłem na wszystkie pliki bez ograniczeń w dacie i nic nie znalazło poza tą instalką, którą ściągnąłem parę dni temu ; <
Odpowiedz
#10
@wsngwo6
Zajrzyj na oficjalną stronę Aviry z procedurą ręcznej deinstalacji i zwróć uwagę na mały ich własny programik do usuwania pozostałości w rejestrze - "registry cleaner"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Producent zaleca wykonanie tych czynności w trybie awaryjnym.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
@wsngwo6

ichito ma racje
Odpowiedz
#12
Wracam.. zrobiłem wszystko co napisaliście i dalej to samo, ale nie będę was dalej męczył, chyba że coś ciekawego podrzucicie to sprawdzę. Myślę, czy jeszcze Kaspersky zainstalowany nic nie robi, podczas instalacji Aviry ale zaporę wyłączałem.
Odpowiedz
#13
Zróbwymagane logi :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wyśli je na priv do Tachiona lub w tym linku załóż swój temat. Według mnie najlepsze rozwiązanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości