Pogaduchy...już otwarte :)
Ciekawa sprawa.

Mam Facebooka i mniej niż 5 znajomych. W sugestiach wcale nie pojawiają się potencjalni znajomi ze szkoły czy uczelni, tylko kalejdoskop wszystkich ludzi na świecie. Na przykład teraz mam w sugestiach jakiegoś Amerykanina z Teksasu Craze (chyba Konfederata), kilku Rosjan no i sporo Polaków i Polek z całego kraju. Jeśli ja ich widzę w sugestiach, to czy oni widzą mnie też? Craze
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
TW tak jeśli nie masz wyłączonej opcji gdzieś tam która raczej jest domyślna na pokazuj mnie na liście czy jakoś tak jest prawdopodobieństwo że jakiś hindus też się wkurwią ze jakiegoś polaczka mu FB oferuje Craze


-bump-

Ustawienia zakładka prywatność i tam masz 2 kluczowe opcje
1) Kto może się ze mną kontaktować? - czyli kto może do ciebie wysyłać wiadomości
2) Kto może mnie wyszukać? - kto może cie wyszukać na postawie danych lub telefonu i czy wyszukiwarka może dotyczyć innych stron zintegrowanych z FB np Steam i wtedy m.in ci pokaże znajomych ze steama na FB. Jak masz połączone konta.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Jestem zażenowany wulgaryzmem i obraźliwym "polaczkiem". Naprawdę, wstyd totalny i zupełne, ordynarne chamstwo.
(06.07.2017, 12:22)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ustawienia zakładka prywatność i tam masz 2 kluczowe opcje
1) Kto może się ze mną kontaktować? - czyli kto może do ciebie wysyłać wiadomości
2) Kto może mnie wyszukać? - kto może cie wyszukać na postawie danych lub telefonu i czy wyszukiwarka może dotyczyć innych stron zintegrowanych z FB np Steam i wtedy m.in ci pokaże znajomych ze steama na FB. Jak masz połączone konta.
Nie ma tu opcji, która mogłaby mnie zainteresować. To jakiś algorytm Facebooka, ale skoro żaden Hindus mnie nie zaprosił to chyba jest dobrze xd.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Ale ze mnie Janusz biznesu Craze.

Jest tak, mój iPhone SE doznał uszkodzenia. Zaczął się odklejać w jednym rogu. No to wysłałem go do serwisu Cortlanda z niemalże pewnością, że usterka nie zostanie naprawiona w ramach gwarancji (akurat ten róg miał wyżłobienie w ramce, wiadomo - aluminium, więc mogli powiedzieć że tu jest ślad upadku więc spadaj pan). Napisałem uczciwie że wyświetlacz sprężynuje i czuć klikanie, ale nie jest stłuczony i telefon ma normalne ślady użytkowania - bo to akurat uczciwie napisałem, w życiu nie kłóciłbym się o gwarancję, bo owszem - wypadł mi. Akurat wtedy kiedy chodziłem po ulicy bez tego kondoma czy jak się nazywa ten ochraniacz Craze. Tyle że wypadł mi w kwietniu, a mamy lipiec.

W tym czasie kupiłem sobie Samsunga Galaxy S7.
Przy okazji, w BZWBK była promocja, za wyrobienie mobilnej karty kredytowej i zapłacenie 5 razy telefonem bank przelewał 100 zł na rachunek karty kredytowej. No to wziąłem udział, zapłaciłem prawie 10 razy za głupoty (ciastka, bilety, trochę jedzenia do pracy).

I dzisiaj dokonałem zwrotu Samsunga bo iPhone przyszedł wymieniony na nowy Craze. Podsumowując, mam nowego ajfona i 100 zł do wydania Craze

cebula here
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Ależ jesteś wyzyskiwacz Cool
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
To był zupełny przypadek, nie jestem żadnym łowcą okazji Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Nie trzeba być "łowcą"...wiele razy w TV pokazywali taki typ klientów, którzy zamawiają towar czy usługę, korzystają z nich a potem pod byle pretekstem rezygnują czasem żądając bezczelnie jeszcze rekompensaty finansowej za "szkody moralne". W Polsce już tez o takich słychać zwłaszcza w w kontekście wczasów zagranicznych...wszystko fotografują, nagrywają i cały czas są...po powrocie do kraju zaczynają odstawiać szopki i czasem skutecznie.
Nie twierdzę, że należysz do tego typu ludzi...ale sam fakt, że napisałes o tym świadczy, że nieco w temacie się orientujesz Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
To zwykły przypadek. Spodziewałem się odrzucenia naprawy gwarancyjnej i planowałem sprzedać iPhone jako uszkodzony. Może ktoś tanio naprawiłby sobie go czy coś takiego.
Skoro wymieniono mi lubiany przeze mnie sprzęt, w międzyczasie przetestowałem telefon zgodnie z przepisami prawa konsumenckiego i przy okazji skorzystałem z promocji, to po co mi dwa telefony? Craze
Tym bardziej że sprzęt był od razu zabezpieczony przed śladami zużycia i oddałem go ze wszystkimi akcesoriami i foliami.

Zwykły zbieg okoliczności i duże szczęście. Czuję się usprawiedliwiony.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
OK...czuj się usprawiedliwiony Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Plus Speed Test


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Taka dygresja: na iOS nie warto zamykać aplikacji działających w tle, z których często korzystamy, ze względu na spory drenaż baterii....
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
Siema siema chłopaki Grin Co tam? Jak tam?
Ja jestem po maturze, wylądowałem na studiach w Katowicach XD
W międzyczasie nawet udało mi się mieć dwie dziewczyny ale znowu jestem kawalerem do wzięcia Sad
Pozdrawiam cieplutko.
Odpowiedz
Dwie na raz?! Szanuję.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Były pojedyńczo ale zawsze coś, prawda? Sad
Odpowiedz
No ty łajdaku Grin
Nie no żarcik jest wakacje są to trzeba korzystać Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(28.07.2017, 22:14)Waves napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Były pojedyńczo ale zawsze coś, prawda? Sad
To zależy czy coś było Craze
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Internet mi odłączyli bo coś robią na liniach. Podłączyłem przez telefon i ping był spory (router wi-fi), teraz dałem przez tel-usb... wreszcie sobie przypomniałem jak to jest mieć szybkie łącze. 70/14 mbit ping ~30.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
ja mam 20/10 ale ping 5ms na speedtest i 14ms w grach typu Dota2 czy ghost in the shell Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ja mam w Battlefield 1 ping 200, 300. Duże zakłócenia WiFi, źle umieszczony ruter robią swoje. Muszę w drugim pokoju zamontować AP.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
A ja od kiedy nie gram za bardzo już nie patrzę na ping Grin W innych zastosowaniach najczęściej nie stanowi problemu nawet jak jest spory.
Odpowiedz
Pracowałem kiedyś na pingu 5 s (tak, sekund) i uwierz, że wtedy już czuć Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości