Pogaduchy...już otwarte :)
Połamali mi szczękę, żuchwę, z żuchwy kawałek kości wycięli a szczękę oderwali od podstawy czaszki i wysunęli do przodu. I teraz mam gębę jak u modela Cool, tylko przez 6 tygodni nutridrinki, jogurty, kaszka manna.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
USA akurat mają wizy znieść. Nasi zachodni sąsiedzi - Czechy, Słowacja chyba też. Izrael podobno, tam niema ekstradycji dodatkowo.
Odpowiedz
@TW no to cie załatwili.... ale potem to można na wyspy galapagos tancerki gogo wyrywać Grin
@rogacz z tymi wizami to pewne Gdyby nie papierkowe formalności to już byśmy mieli wizy
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Lukas, polecam Szwecję XD
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
(12.09.2019, 17:48)M\cin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lukas, polecam Szwecję XD

W Szwecji panuje szwecjalizm, i Szwecja zawsze słynęła z b. wysokich podatków.
Jak niskie podatki, to raczej Szwajcaria.  Smile
Odpowiedz
Panowie jak sprawdzić legalność klucza dla Windows 7 ?
Odpowiedz
wpisz w google czy go nie ma na warezach , a tak na poważnie to najlepiej do firmy M$ pisać

Tym narzędziem możesz sprawdzić czy wejdzie w system.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A skąd masz kluczyk ?!
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Cytat:Skończył się okres testowy Windows - kupił Pan klucz po czym nie aktywował systemu a tylko go zainstalował. Jesteśmy legalnie działającą firmą z setkami komentarzy. Sprzedajemy jedynie legalne oprogramowanie. Podstawą do legalności jest dowód zakupu.
Licencje można używać zarówno w firmie jak i w domu.
Klucze pochodzą z rynku wtórnego, wysyłamy je drogą e-mailową. Skupujemy je między innymi od firm które pozbyły się komputerów i oddały je do utylizacji.
Proszę aktywować system zgodnie z instrukcją która jest wysyłana wraz z kluczem.
Pozdrawiam


Ci się bronią (na allegro) ....
Klucz wszedł bez problemu ale po jakimś czasie piszę koło zegara że pirat , instalka z oryginalnej płyty od Microsoftu.
Sprawdzając twoim programem ,,kopia piracka,, już nie piszę , co kilka dni się pojawia i samo znika
Odpowiedz
Słuchaj nośnik oryginalny nie ma zbytnio wiele do rzeczy oprócz czego że nie będzie na nim wirusów bo ma być to czysta instalka teoretycznie.Ja bym jeszcze sprawdził sumy kontrolne czy się zgadzają w razie "W".
Ważne aby klucz był oryginalny to tak jak byś pobrał oryginalną instalke ze strony producenta a wbij do niego klucz z warezów... czy program będzie oryginalny w takim wypadku... oczywiście że nie!!

Tym bardziej że pewnie sprzedają licencje OEM a nie BOX ze starych kompów które nie mogą trafić w dalszy obrót.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Co prawda ostatnio rzadko się odzywam, ale tym razem nie będzie mnie na pewno dłużej...wyjeżdżam w końcu na urlop tegoroczny na całe 2 tygodnie. Nareszcie. Pewnie zajrzę przelotnie Smile Trzymajcie się ciepło.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
To miłego wypoczynku!
Ja w końcu wybieram się na zasłużony urlop na początku października - chcę Młodej pokazać Teneryfę, sam byłem dwa razy i nieco poznałem, ale jeszcze milion do zobaczenia.

Poza tym, trzeba się zorientować jak tam kwestie mieszkaniowe tj. zakup, wynajem itd. Klimat pasuje, ludzie inni, a w drugiej Wenezueli nie bardzo widzi mi się żyć Wink
Odpowiedz
To ja tylko przypomnę, że w Hiszpanii manspreading jest oficjalnie wykroczeniem Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Niedługo w ogóle bycie mężczyzną będzie wykroczeniem.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
To ja za niedługo wkroczę do MR
tylko myśle co brać index czy vive Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Pozdrowienia znad morza...nie powiem jakiego Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Pewnie bałtyckiego Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Oby nie Białego xd
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Dobra to poprosimy 2 litera nazwy Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Dwie litery?...to właściwie jakbym podał całą nazwę Smile No dobra... zacząłem pobyt w Albenie w Bułgarii. Plaże szerokie i teraz już prawie puste... morze czasem spokojne, a czasem spore fale...słońce, mało chmur i wciąż sympatyczne ciepło a nie gorąc, którego nie lubię. Jest bardzo sympatycznie po prostu szczególnie dla  takiego starego zgreda jak ja  Cool
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
To prawie Złote Piaski Cool
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości