Pogaduchy...już otwarte :)
Nowa grafika forum - na 100 lecie fajna
Odpowiedz
100 lecie forum? Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
No odzyskania niepodległości oczywiście
Odpowiedz
Kurrara, nie leży mi.

Widać starym już.

Tamta > ta.
Odpowiedz
Masz na myśli kosmetyk...czy może truciznę?? Smile
Wracając do zapachów...mamy listopad, ale pachnie wiosną u mnie...słońce i błękitne niebo bez chmurki...na drzewach jeszcze (a może już?) zielono...całości dopełniają złotawo-brązowe liście na ziemi...cudnie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Marudy, Ja czasami tyle srok za ogon łapię że po 20h dziennie pracuję Wink
Odpowiedz
Luzzz @rogacz ...relaks i spokojny oddech Wink
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
A to na stulecie mamy jakąś wyjątkową grafikę? Bo ja nic nie widzę.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Wróciłem po krótszej przerwie Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Nie mogłem się oprzeć...im nawet PAD do pięt nie dorasta  Cool
Zakład pogrzebowy w Bytomiu jest tu bohaterem, a ich wpisy na TT potrafią zwalić z nóg...ze śmiechu...zresztą wystarczy przeczytać ich motto
"Śledź nas, zanim my zaczniemy śledzić Ciebie."
Ostatnie to odpowiedź na wystąpienie p. Jerzego Zięby - głośnego znachora i pseudonaukowca...sami zresztą poczytajcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
haha dobre w Media Mark na FB też profil prowadził jakiś wesołek Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Coś dla fanów marki xiaomi, papier toaletowy za jedyne $9.26 ~35 zł  Cool


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
U mnie ostatnio spora zmiana, bo przeprowadzka do bloku i z małej miejscowości do nieco większej...
Myślałem, że będzie do kitu pod wieloma względami, a póki co, znacznie bardziej mi to pasuje Smile
Odpowiedz
Eee...coś tajemniczo mówisz..."z małej do większej"...jakieś szczegóły? Smile Zmieniasz pracę, czy to jakiś inny powód, jeśli można o to spytać?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Nadal jestem w okolicy, ot zamiast Przemkowa, siedzę w Lubinie - (nie mylić z LubLinem!). Taka tam nieco sypialnia na zagłębiu miedziowym.
Nie jest to związane z pracą, od ponad 2,5 roku pracuję na własnej DG zdalnie z jednym kontrahentem i jest mi tu świetnie pod każdym względem (zarobki, możliwości rozwoju, atmosfera itd.).
Ot, po prostu z Lepszą Połówką zdecydowaliśmy się, że czas sprawdzić, jak to będzie żyć na co dzień razem Wink

Jedno z zaskoczeń miasta: myślałem, że będzie się tu gorzej biegało niż po małym.. a jest obecnie, w sezonie grzewczym o niebo lepiej. W Przemkowie większość to domy/domki, niektóre nieco wiekowe i w efekcie wieczorem nie ma czym oddychać bo ludzie palą byle czym w byle czym. Na osiedlu bloków nie ma z tym żadnego problemu.
Odpowiedz
No to pięknie...pogratulować zmian w każdym aspekcie...nowe miejsce...nowe mieszkanie i środowisko...no i "lepsza połówka" Smile Pomyślności w takim razie i fajnego życia razem Smile
A co do powietrza...mam chyba podobne spostrzeżenia, bo to właśnie na przedmieściach miasta...w okolicznych małych miejscowościach i wioskach czuć bardziej...i widać...co w piecach się spala. Tu w okolicach Krakowa nie jest jeszcze chyba tak źle, ale kiedyś przejeżdżałem o zmierzchu przez okolice Jasła i Pilzna i właśnie kiedy już szarzało, widać było z każdego niemal komina w mijanych miejscowościach ciemne kłęby dymu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to był sierpień...lato! Czuć było smród nawet przez zamknięte okna.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
W sumie tak, smog pochodzący ze spalin to raczej tylko w dużych miastach, a i wtedy to inny rodzaj zanieczyszczeń, raczej walący po oczach niż po płucach, o ile pamiętam ze szkoły Smile W sumie jedn z niewielu wad moich przedmieść jest to, że część sąsiadów to dosłownie złomiarze i trzeba uważać, co się im oddaje do spalenia w piecu...
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Mamy chyba losowy dobór szaty kolorystycznej przed zalogowaniem...dziś była głęboka czerwień Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Kupuje to!
Odpowiedz
A będzie jakiś olivkowy kolor jak w vivaldi ? czy za czasów windowsa xp Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości