Najnowszy teścik ze stajni Malware Research Group
#1
Szczegóły testu pod linkiem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
polak900 napisał(a):Szczegóły testu pod linkiem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Znowu jest problem z prawidłowym odczytem Sad
Odpowiedz
#3
Żadnego testu tam nie widzę
Odpowiedz
#4
Nie tylko Ty, ja też nie widzę.
Odpowiedz
#5
podam wam wyniki:
Pogram Detection Rate (%)
a-squared 99.6%*
Avira 99.6%*
G DATA 99.4%
Avast 99.2%
Norton 99.0%
Kaspersky 98.8%
BitDefender 98.7%
eScan 98.5%
F-Secure 98.3%
McAfee 98.1%
Nod32 97.6%
AVG 96.9%
COMODO 96.2%
Twister 95.7%
Sophos 93.5%
Norman 93.2%
Dr.Web 86.3%
ClamAV 85.7%
nie wiem co u was nie tak
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
No Comodo Antyvirus z wersji na wersję coraz lepszy
Odpowiedz
#7
u mnie wszystko widać. Hmm Avira znowu w czołówce Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
następny test tym razem ze stajni SSUpdater

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
I kolejny link który u mnie nie działa Smile
Odpowiedz
#10
Jak to nie działa!
Mnie się otwiera bez problemu
wyniki z tej strony dla tych którym nie działa i opis

Welcome to SSUpdater.com Anti-Malware test, the only independent malware test online!!!
This is the first Anti-Malware test performed by SSUpdter.com in 2009. but the long wait was worth it, in this test we used a total of 754.650 malware samples, and we concentrated only on the samples from the past 16 months.
In this test we wanted to use as many known variants of all the famous names in the world of malware as possible, to name a few: Zlob, Monder, Conficker, Virtumonde, FraudPack, Renos, TDSS, AutoRun, Virut, Delf, FraudLoad, AutoIt, Inject, Kolab, Kolabc, Buzus, Poison, Bifrose, Palevo, Obfuscated, Adload, Zbot, Rbot, IFrame, Small, FakeAV, KillAV, Hupigon, Rukap, MyDNS, DNSChanger, Sinowal, Banker, Monderb, Sality, Midgare, Cinmus, Vanti, Stuh, Iksmas, Iroffer, OneStep, BlackHole, Magania, OnLineGames, Swizzor, Singu, Mudrop, Ciadoor, Qhost ........................

The malware categories used in this test: Windows Viruses, Trojans, Backdoors, Worms, Spyware, Adware, Rootkits, Exploits, Keyloggers, Hacking Tools, Malicious Scripts and other malware

No unknown malware samples were used in this test.

The test was conducted in virtual environment using Microsoft''s Windows XP SP3 with all the latest updates. We used a total of 25 programs.
All the programs used in this test were set to their maximum detection capabilities which include heuristic detection of unknown variants.

1. Avira AntiVir Personal Edition Premium – 99.43%
2. a-squared Anti-Malware – 99.37%
3. G DATA Antivirus – 99.18%
4. avast! Professional Edition – 98.95%
5. Kaspersky Antivirus – 98.64%
6. Norton Antivirus – 98.58%
7. BitDefender Antivirus – 98.49%
8. ZoneAlarm Security Suite – 98.36%
9. F-Secure Antivirus – 98.16%
10. Nod32 Antivirus – 97.83%
11. McAfee Antivirus Plus – 97.51%
12. Comodo Internet Security – 96.93%
13. AVG Antivirus – 96.65%
14. Panda Antivirus – 96.22%
15. Rising Antivirus – 95.78%
16. Sophos Antivirus – 94.86%
17. F-Prot Antivirus – 93.47%
18. Outpost Security Suite – 92.58%
19. VIPRE Antivirus + Antispyware – 92.49%
20. VirusKeeper – 91.31%
21. Spy Emergency – 73.62%
22. Dr.Web – 71.05%
23. CA Antivirus – 68.84%
24. BullGuard Internet Security - DNF
25. Malwarebytes Anti-Malware – DNF
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
polak900 napisał(a):Jak to nie działa!
Mnie się otwiera bez problemu


Ja widzę tylko białą stronę Smile
Odpowiedz
#12
Pablosss napisał(a):
polak900 napisał(a):Jak to nie działa!
Mnie się otwiera bez problemu


Ja widzę tylko białą stronę Smile


ta, ciekawe czego to jest przyczyna
nie ma za co
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
panowie AVAST mnie zaskakuje:shy:
Odpowiedz
#14
avast zaskakuje bo producent wyciąga wnioski i co nowa wersja jest produkt lepszy
nie można tego powiedzieć o paru innych bardzo znanych firmach, które bazując na opiniisprzed lat i najwidoczniej spoczęły na laurach
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
Brawo Avast. Wyprzedził w obu testach kilka uznanych, płatnych programów AV i jest dosłownie "o włos" za Avirą.
Warto było wrócić do sprawdzonego Avasta.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#16
jeszcze żeby było mniej fałszywek, bardziej intuicyjny interfejs i heurystyka w avaście.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Plati napisał(a):jeszcze żeby było mniej fałszywek, bardziej intuicyjny interfejs i heurystyka w avaście.


Co do interfejsu to nie mam jakiś większych zastrzeżen. Powiem szczerze że gorzej było mi się połapać w interfejsie Aviry, kiedy nią skanowałem komputer. Nowe skórki do Avasta mozna pobrać z neta więc nie jest się skazanym na wygląd "odtwarzacza" Grin
Z pozostałymi punktami się zgadzam. Ale gdyby Avast to wszystko miał to nie wiem czy wtedy byłby darmowym softem.
Mnie fałszywki nie przeszkadzają. Wolę więcej fałszywek niż mniejszą skuteczność.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#18
Avira ma większą wykrywalność, a wcale nie ma wiecej falszywek.
Mnie najbardziej wkurza to, że się gubię w konfiguracji Avasta (mnogosc opcji), dlugi czas gruntownego skanowania, a jego interfejs przypomina mi produkt H+BEDV z 2005 roku.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Plati napisał(a):Avira ma większą wykrywalność, a wcale nie ma wiecej falszywek.
Mnie najbardziej wkurza to, że się gubię w konfiguracji Avasta (mnogosc opcji), dlugi czas gruntownego skanowania, a jego interfejs przypomina mi produkt H+BEDV z 2005 roku.


A czy interfejs w Avirze jest tak nowoczesny jak np. w NIS 2009 ?
Mnogość opcji ? bez przesady. Ja z pamięci potrafię go skonfigurować w góra 8-10 minut Smile Nie ma tam nic skomplikowanego no może trzeba uważać z ustawieniem opcji "blokowanie operacji na plikach" bo jak się zaznaczy wszystko to wtedy trzeba będzie za każdym razem klikać przy niewielkich nawet zmianach w plikach.
Czas skanowania faktycznie mógłby być szybszy
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#20
To bardzo ciekawe...jak nie raz powołuję się na różne testy to się śmiejecie i mówicie,że nie są miarodajne...a teraz poważny dyskurs nad Malware Research Group...w końcu panowie się zdecydujcie-czy sponsorowane testy czy własne długoletnie doświadczenie?

2. a-squared Anti-Malware Smile?
4. avast! Professional EditionGrin-to tak gdyby ktoś powiedział,że posłanka Senyszyn jest ładniejsza niż Monica Bellucci...czyli w skrócie-śmiech na saliSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości