Outpost Firewall Free 2009 - spolszczenie
#21
Ja też wskazałem swoją lokalizację i nic Sad
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#22
tego co jest po angielsku spolszczyć nie moge musiał bym mieć kody do tych słów a kodów ni ma żeby je zdobyć musiał bym mieć jakikolwiek inny język poza angielskim

musi działać wrzucasz pliki i foldery do katalogu z programem i to wszystko
Odpowiedz
#23
Zord...nie chodzi mi o zakres tłumaczenia. Ja nie mam nic po polsku. Mogę tylko na razie zazdrościć tym, co widzą polskie napisy Smile Jakoś próbuję się połapać znając angielska terminologię, ale nie wszystko niestety dam radę zrozumieć.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#24
zord napisał(a):tego co jest po angielsku spolszczyć nie moge musiał bym mieć kody do tych słów a kodów ni ma żeby je zdobyć musiał bym mieć jakikolwiek inny język poza angielskim


Tu masz zordOutposta w innych wersjach językowych:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
musi być wersja darmowa bo tam w kilku miejscach się różni
Odpowiedz
#26
ichito napisał(a):Zord...nie chodzi mi o zakres tłumaczenia. Ja nie mam nic po polsku. Mogę tylko na razie zazdrościć tym, co widzą polskie napisy Smile Jakoś próbuję się połapać znając angielska terminologię, ale nie wszystko niestety dam radę zrozumieć.


Kombinujesz Stary jak koń pod górkę Smile
Utwórz folder Program Files na dowolnej partycji i wskaż go podczas instalacji spolszczenia.
Odpowiedz
#27
Ja??? Niczego nie kombinowałem - zainstalowałem jak niemal wszystko, co instaluję sam w swoim folderze...przy instalacji spolszczenia wskazałem folder Outposta...instalacja poszła ok...a ja mam angielska wersję. Wiem, że to Beta...wiem, ze nie wszystko spolszczone...zwyczajnie tylko pytam, czy Outpost ma jakieś ograniczenia podczas instalacji Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#28
ichito a robiłeś tak jak napisałem wcześniej z wklejeniem ścieżki do instalatora spolszczenia ?
Odpowiedz
#29
Nie...jestem w pracy, więc na razie to tylko teoretyczne rozważania Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#30
ichito napisał(a):Mój folder nazywa się Moje Programy - to ma jakieś znaczenie? Smile


Oczywiście, że ma!
Zrób tak jak Ci proponuję powyżej Smile
Odpowiedz
#31
OK...więc muszę przeinstalować Outposta.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#32
nie musisz nic przeinstalowywać wpisz ścieżkę do folderu z outpostem i musi działać
Odpowiedz
#33
OK...już wszystko działa ) Dzięki Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#34
nie mogę z linków pobrać pliku spolszczenia /Chyba nie działa/ . Może ktoś wysłać na:<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->.Z góry dzięki. Czy będzie działać na v 2009 free ?
Odpowiedz
#35
koleś2 napisał(a):nie mogę z linków pobrać pliku spolszczenia /Chyba nie działa/ . Może ktoś wysłać na:<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->.Z góry dzięki. Czy będzie działać na v 2009 free ?


Link działa prawidłowo. Trzeba tylko kliknąć na link a potem dwa razy na strzałkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#36
Cytat: Link działa prawidłowo. Trzeba tylko kliknąć na link a potem dwa razy na strzałkę:

No i trzeba tylko na tę chwilę przesiąść się na IEbo w Operze nie działa Sad (Przynajmniej u mnie).
Ale już to zrobiłem i najważniejsze, że w v.2009 free pięknie wszystko spolszczone. Wielki szacun dla autora.Smile
Odpowiedz
#37
koleś2 napisał(a):
Cytat: Link działa prawidłowo. Trzeba tylko kliknąć na link a potem dwa razy na strzałkę:

No i trzeba tylko na tę chwilę przesiąść się na IEbo w Operze nie działa Sad (Przynajmniej u mnie).
Ale już to zrobiłem i najważniejsze, że w v.2009 free pięknie wszystko spolszczone. Wielki szacun dla autora.Smile


Używam Opery i działa ale fajnie, ze już wszystko okej Smile
Odpowiedz
#38
Zord, w Twoim spolszczeniu CAT-QuickHeal wykrywa (Suspicious) - DNAScan: Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#39
Cytat: Zord, w Twoim spolszczeniu CAT-QuickHeal wykrywa (Suspicious) - DNAScan:


False positive - proste.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#40
Nie mogę w tym miejscu zainstalować tego spolszczenia, odmowa dostępu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości