Prośba o zabranie Repu
#1
Wiem że można to było załatwić przez PW.
Tylko takie załatwienie sprawy nie jest ok. Bo to pójście na łatwiznę.
Cel pisząc tego posta jest taki żeby to uregulować systemowo.
Bo dziadostwo tratowane dla swojego widzimisię denerwuje. W imię zasad.
Coś co na tym forum nie obowiązuje.

Za ten post:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zabrano mi 4 punkty.
Weź Sobie wszystkie. Zwisa mi to.
Tylko czy to jest uczciwe?
Dostałem je za coś.Czyli nie ma to znaczenia?
Skoro:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z pw:
Odchodzenie od tematu.
Mieszanie forum w politykę.
Obraza instytucji administratora.
To wynika że uczciwie powinienem stracić 3 punkty.
Ale że łaska Admina na pstrym koniu jeździ to chapie tak jaki ma humor.

Raz.
Nie ma nic na ten temat w regulaminie Forum.
To jest dopiero szmaciarstwo.
Może jak Gienek będzie miał humor to zabierze mniej?
2. Traktowane to jest wybiórczo, może 4, może 6. Nie ma zasad.
3. Uczciwość takiego postępowania.

Tak to jest że patrzy się z pozycji Administracji dla swojej wygody,a nie z pozycji usera, jak to widzi, odbiera.
Po kiego pomagać jak za chwilę ktoś mi to zabierze. Traci się motywacje.
Pzdr.

Ps: Zabierzcie mi resztęza to co o Administracji tego forum myślę.
Może punktów nie starczyć, Weźcie na zaś.
Albo z łaski swojej podajcie cennik, co bym wiedział co za co.

Może teraz Gienek zabierzesz Sobie, skoro Ukarałeś mnie, na jakiej podstawie?
Jedno zdanie. Modem się bywa, userem się jest.
Trzeba o tym pamiętać.
Święta krowa?
Pzdr
#2
Poważnie się mylisz. Każde ostrzeżenie "kosztuje" -50% otrzymanych dodatnich punktów reputacji. Miałeś 8 plusów, 50% z tego to 4. Czyli system odjął Ci tyle punktów i ani jednego plusa więcej. Nie odejmujemy punktów według naszego "widzimisię", reguły są proste i chyba bardzo sensowne. Skoro ktoś nazbierał duuużo punktów, to będzie dbał o to, by nie dostać warna. Bo to trochę "kosztuje" i głupio dostać -50 punktów reputacji. W przypadku gdybyś miał zero punktów reputacji lub był na minusie, dostałbyś stałe -5 do reputacji i tylko tyle.

Nie dygaj, czasami dogaduję się przez PW z użytkownikami i kasuję te ujemne punkty. Tak zrobiłem za plecami redakcji zbc.
#3
Toruniak napisał(a):Jedno zdanie. Modem się bywa, userem się jest.
W teorii to Ichito też może dać mi warna. Albo nawet odjąć punkty bez warna (dodać także). Ale tego nie zrobi, bo chyba nie złamałem regulaminu w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Owszem, czasami balansowałem na granicy prawa. Ale nikt mnie nie zaraportował. A nie wiem czy wiesz, ale bywały takie przypadki, że gdy Ktosiek był adminem, to były na niego raporty od użytkowników. I zgadnij co Ktośtam robił. Zamykał te raporty i nic sobie z tego nie robił. LOL
#4
No tak. Ok. A gdzie jest to opisane?
Bo tak to można jeździć na Twojej niełasce danego dnia.
Widzisz, to jest właśnie to.
Jako user byś o tym myślał. Jako mod to zmywasz, rozmywasz.
A nie powinno być to jasno określone?
Ergo.
Uważam że zabieranie repu to to nie jest dobra kara.
#5
Kolega mówi że w regulaminie nie pisze nic o ,,Każde ostrzeżenie "kosztuje" -50% otrzymanych dodatnich punktów reputacji,,

Kiedyś było super bo za każde ostrzeżenie ,,kosztowało,, -1 reputacji przykła 7 punktów reputacji -1 = 6 ....
#6
Tu jest regulamin :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy jest o ,,Każde ostrzeżenie "kosztuje" -50% otrzymanych dodatnich punktów reputacji,, tego nie wiem bo nie chce mi się czytać.


OSTRZEŻENIA ORAZ BANOWANIE

Moderacja i Administracja ma prawo do przyznania ostrzeżenia za zachowanie łamiące postanowienia regulaminu.
Otrzymanie trzech ostrzeżeń skutkuje BAN-em konta na okres jednego miesiąca.
Okres obowiązywania jednego ostrzeżenia wynosi 30 dni.
Moderacja i Administracja w przypadku nagannego łamania regulaminu ma prawo do zmiany długości obowiązywania otrzymanego ostrzeżenia lub BAN’a.
W szczególnych sytuacjach, Administracja ma prawo do całkowitego usunięcia konta użytkownika lub jego zbanowania i zablokowania dostępu do Forum i Portalu SafeGroup.pl.
#7
Toruniak ile miałeś ostrzeżeń ?? bo jeżeli jedno to Administracja zapomniała poprawić regulamin ...
#8
Porypane to wszystko.. Jedno.
A chcę normalności.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#9
,,Otrzymanie trzech ostrzeżeń skutkuje BAN-em konta na okres jednego miesiąca.,,miało być 2-ch a nie trzech Grin
#10
Panowie, ale o co mi chodzi, żeby były jakieś zasady.
Nie humor.
Jasno określone. Tylko tyle. Ja żalu do zabrania repu nie mam.
A jak się z tym nie zgadzam to co?
Geniusz napisał(a):Każde ostrzeżenie "kosztuje" -50% otrzymanych dodatnich punktów reputacji
Czy to nie jest bez sensu?
Dla mnie każde repu to jest szacunek, satysfakcja.
Jak zabiorą komuś co ma 2, ok. A jak zabiorą komuś co miał 100?
To nie jest równomierna kara.
Sama kara jest głupia , lepszy ban.
#11
Cytat:Święta...Święta...trala-lala!! Smile
Weź się zastanów.
Po co ta kpina? To nie bawi.. Stary Jesteś a głupi.. I poziom zaniżasz. Trzymaj fason, albo się nie Odzywaj
Wystarczyło by:
Forum życzy Weselnych Świąt. Jedno proste zdanie.
Zabili człowieka, zgwałcili kobietę, pobili dziecko, papież nie żyje: trala-lala!! Smile Potrzeba Ci podśmiechujek? Kumasz?
Mimo wszystko.
Wesołych Świąt. Spełnienia marzeń, samych szczęśliwych dni..
Nie podoba się, nie świętuj, ale dlaczego Odzierać je z godności..
Komercha wrypała się Ci się na głowę, złożę bo wypada, jednocześnie mam te święta: trala-lala
Do dupy takie życzenia..
Ps. Żebyśmy się zrozumieli. To jak bym dostał życzenia od Palikotów. (Święta...Święta...trala-lala!! Smile)
Szczują i plują na Kościoł. Więc Świąt nie powinni obchodzić, bo to święto Kościelne.
Chcą rozdziału kościoła od państwa, w chrześcijaństwo nie wierzą, jednocześnie chcą się dzielić opłatkiem..

Według mnie bardzo pojechałeś ... Ja bym tak nie umiał.
#12
Możliwe.
Wystarczyło by:
Forum życzy Wesołych Świąt. Jedno proste zdanie.
Bez urazy.
Rozbawiło mnie to że życzenia są od ichito.
Który jak może wali na kościół. Stąd porównanie do palikociarni
Niech napisze: poroniła ciąże, zabił ojca ...trala-lala!!
Uważam że tak nie powinno być. Naprawdę nie potrzeba tu kontekstów do tematu, tytułu wątku.
Nie podoba się, nie świętuj, ale dlaczego Odzierać je z godności.
A panIchito jest modem. To on powinien dbać o zasady, nie ja.
Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.W tym całym skurwysyństwie, nie pozwolę sobie odebrać pewne rzeczy.
#13
Ale naprawdę, musiałeś pisać że Ichito jest stary i głupi? Twoje prawa kończą się tam, gdzie zaczynają się cudze.
Toruniak napisał(a):Nie podoba się, nie świętuj, ale dlaczego Odzierać je z godności.
Kilka lat temu była sytuacja z Ratatui, składaliśmy sobie życzenia i ten wyskoczył z tekstem że on nie świętuje i ma to wszystko w d***e. Napisałem mu grzecznie że skoro nie świętuje, to nie musi tego anonsować w takim miejscu, jakim jest temat ze składaniem życzeń świątecznych. Meir mnie poparł, natomiast Likwidator stwierdził, że jestem gówniarzem i pyskuję. Hmmm czy kiedyś nastąpi coś takiego jak eradykacja głupoty? Chyba nie... Pewnie nie znasz tych ludzi, ale spoko.
#14
OK. Ale do czego Zmierzasz?
Przecież ja tylko twierdzę że nie można robić kpin z świąt.
Tytuł wątku: Święta...Święta...trala-lala!! Smile
Według mnie jest głupi, bez sensu, nieprzemyślany.
Napisałem wyraźnie dlaczego.
Dostałem za to karę, post poleciał do kosza.
Co mi udowodnisz?
Kurde.
Tak wygląda tolerancja. swoje zdanie?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odchodzenie od tematu.
Mieszanie forum w politykę.
Obraza instytucji administratora.
Wszystko zrobione z premedytacją. Warn.


Ok.
Pisaliśmy na pw.
Forum jest dla wszystkich.
Modpowinien o tym wiedzieć. Jemu tym bardziej z wiadomej pozycji robić tego nie wolno.
Jak byłem mały, od ojca na gwiazdkę dostałem wózek drabiniasty, a ojciec nie kupił sobie kozaków, chodził całą zimę w takich drewnianych trepach.
Bo chciał żeby gwiazdka była gwiazdką? żeby było tralalala?

Ja proszę tylko o jedno.
O szacunek dla tego co dla mnie jest ważne.
Dla Ciebie nie?
Pzdr
Nie musiałem, nawet nie powinienem tak pisać o Ichito.
Zabolało mnie, stąd to. Przepraszam
#15
Toruniak napisał(a):Ale do czego Zmierzasz?
Zmierzam do tego, że Tobie należy się szacunek. Walczysz o to, co dla Ciebie się liczy. Popieram. Ale nie powinieneś atakować drugiego forumowicza tylko dlatego, że użył niefortunnego "tralala". Ichitiemu pewnie dopisywał humor i skojarzył radość z narodzenia Bożego Dziecia z wesołym tralala. Może z drugiej strony brzmi to trochę obelżywie albo ignorancko ale na Boga - Ichito miał na pewno dobre zamiary.
#16
@toruniak:
Masz pretensje za to, że nie chce Ci się forumowego działu sprawdzić?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spoko.. a temat wisi od 3,5 roku...
#17
Racja. Co nie znaczy że są święte krowy.
A Ty o tym Zapominasz.
Uważamteż że gdyby tylko chciał, ichito by coś napisał.
A to że broniszgo bo teraz Masz taką funkcję,zabierasz repu..A piszesz że mam rację..
Ja jestem zwykly user.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli.
Ja się po prostu boję.
Teraz święta tralalala, w przyszłym roku. Święta, ale po co..
Dla mnie to ktośniby niewinnie kradnie mi coś.
To ja się kurde przebierałem 5,6 lat w Gwiazdora żeby pokazać dzieciakom że świat jest piękny..
Jak ja tego nie chciałem robić.Jak teraz rozmawiam z synem (16 lat) Jak on jako dziecko w to wierzył..
Płakać mi się chce.. Przebierał bym się cale życie..
Stąd ta cała negacja tego tytułu wątku.
Przepraszam..
Jak idę się golić, Lustro mi mówi. Ale ty jesteś brzydki.
Jazawsze na to. Ale jestem ku... uczciwy, i mam zasady.
A ono nie pęka.
Pzdr
#18
@Toruniak:
Człowieku, czyś Ty z choinki upadł, "albo Ci się czasem sufit na łeb nie upadł"?
Piszesz takie bzdury, że tego po prostu szkoda czytać... znasz kogoś z nas osobiście? Wiesz jakie mamy zasady, czym się w życiu kierujemy i jak podchodzimy do świąt?
Nie.

Ja miałem przyjemność poznać ichito osobiście. Tylko 2-3 dni, ale to wystarczyło aby stwierdzić, że to człowiek z zasadami, któremu należy się ogromny szacunek.
Wie o tym także każdy, kto przebywa nieco na tym forum, bo wiedza i wyważone podejście do wielu spraw bije z jego postów.
A Ty? Wpadasz tu, robisz zamieszanie, niczym jakiś rewolucjonista, który myśli, że coś wie i coś wnosi.. a wnosi niewiele.
Szkoda, że nie jestem już "czerwony", bo to skończyłoby się teraz banem dożywotnim za takie zachowanie...
#19
Od kiedy jestem na tej stronie (przeszło rok) to zawsze obserwuje co piszę Ichito a piszę o nowościach z dziedziny IT.
Powiedzmy że Ichito jest z innej wiary to nie wierzę żeby to jego ,,trala-lala!! Smile,, mnie nie uraziło , jednemu to nie przeszkadza a drugiemu tak. Toruniak jeżeli poczułeś się urażony to mogłeś napisać na pw żeby usunął pewne wyraz i myślę że nie było by problemu.
#20
Jest na to sposób - dajcie sobie Panowie " strzała na zgodę " i po problemie Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości