360 Total Security na koncie standardowym
#1
Czy ktoś wie jak zrobić by przy autostarcie 360 TS, nie koncie użytkownika (tzn. nie administracyjnym) uruchamiał się bez pytania o hasło administratora ?
Oczywiście nie chodzi tu o całkowite wyłączenie UAC...
Odpowiedz
#2
Tu masz linki do poradników

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Dzięki za poradniki. Chociaż ja myślałem bardziej o zmodyfikowaniu 360 TS tak aby działał na koncie użytkownika, niż dopasowania tego konta tak żeby 360 TS się w nim uruchomił.

Generalnie sytuacja wygląda tak mam laptopa używanego przez 4 osoby. 3 nie odpowiedzialne nastolatki i ich jednego odpowiedzialnego ojca.
Do tej pory było jedno konto administratora na którym siedziały dziewczyny i mocno psuły. Wyczyściłem je, naprawiłem i obniżyłem z administratora na standardowego użytkownika.
Zablokowałem możliwość uruchamiania instalatorów. Utworzyłem konto administrator dla ojca, zainstalowałem na nim 360 TS i tu działa bardzo dobrze.
Wchodząc na konto dziewczyn program pyta o hasło administratora - a nie chcę aby one za każdym włączeniem maltretowały go by wpisał im hasło.
No i szczerze mówiąc nie wiem jak to rozwiązać. Tym bardziej że wczoraj znalazłem na necie info że 360 TS i jego problem z uruchomieniem na koncie użytkownika to znany bug ;-(
Którego Qihoojeszcze nie rozwiązało ( już chyba ponad 6mc ) .
Odpowiedz
#4
To może zrezygnuj z Qihoo i spróbuj z innym softem...podaj odpowiednie informacje i swoje oczekiwania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a z pewnością ktoś coś poradzi innego. A może zwyczajnie spróbuj RunAsAdmin, choc to zależy od systemu...może to jakoś obejdzie problem?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Pewnie zrobię tak jak mówisz... Tzn. zrezygnuję z 360 TS.

;-) Dziś dodano Beta wersję, która ma ten problem rozwiązany - tzn. TS 360 działa na zwykłym koncie ;-)

Problem rozwiązano przez producenta... temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#6
Siemka, wracam znów do 360 Total Security zastanawia mnie jedna sprawa jak pamiętam to ,,Wifi Security Check,, kiedyś działała a teraz pisze że Router Not Supported. Albo coś zepsuli lub wyłączyła mi się jakaś usługa sieciowa. Jakie usługi sieciowe powinny być włączone ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości