Jaki zestaw proponujecie
#21
asg napisał(a):
Cytat: DW informuje poprzez czytelne okno ze program XXX sczytuje uderzenia klawiszy

W moim przypadku DW informował o Skypie. Skype informuje drugiego rozmówcę czy aktualnie piszesz czy i ma on czekać na twoją odpowiedź, czy skończyłeś z nim gadkę (symbol pisaka z postępującymi kropeczkami w prawym górnym rogu).
Co do ceny - 35 pln płacisz za przedłużenie, jeśli masz kod startowy. Dla użytkownika wersji trial jest to mylące bo po opcji kup uruchamia się okno z ceną 35 zł, a to cena za license extension.
Co do DW - u mnie są z nim pewne problemy. Zwalnia mi wczytywanie stron (Firefox/XP prof), ale co gorsze, zawiesza totalnie kompa jeśli zostawię go na dłużej (np. pójdę na obiad). Jak tak dalej będzie nie będę jadł.
Nie umiem zdiagnozować problemu, bo po resecie (tylko to można zrobić) logi DW są czyste.

A co do wyboru: byłbym za Avira Free + COMODO


To prawda, piszac wiadomosci na Skypie, program Skype sczytuje uderzenie klawiszy po to aby moc je wyslac do odbiorcy wiadomosci. To samo tyczy sie przegladarek internetowych. W tym przypadku znajac ten mechanizm dzialania, wystarczy zaznaczyc okienko "Nie wyswietlaj wiecej tego zdarzenia".

Jesli chodzi o Twoje problemy z DW, dobrze by bylo gdybys opisal je Ilyi na forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W ten sposob szybko problem ten zostanie rozwiazany.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#22
używam DW juz jakiś czas,
problemy z nim wystąpiły tylko na winsdows 7, ale po pomocy creera i ilji program już działa bez problemu.
nigdy sięnie zawiesił sam z siebie i co za tym idzie systemu

jeżeli chodzi o temat postu wybór jest prosty: avira premium lub avira free + comodo tylko FW + DW
tak ja mam i nie ma problemów z systemem ( konfig zwykłego pc)
ewentualniecomodo sam FW + DW, antywirus (avira) bez włączonego guarda ( konfig mkacbooka)
czekam jeszcze na wersje outposta pod win7 i oczywiście OA, w moim przypadku oba te programy działały nie właściwie na mojej konfiguracji systemowo - sprzętowej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#23
Problem który mam z DW może wynikać (i pewnie tak jest) z zabałaganionego systemu i konfliktu z używanym oprogramowaniem.
Ilii nie będę na razie zawracał głowy dopóki nie będę miał pewności że to wina DW.
Dzięki za adres forum.

Co do pytania w temacie: taki doświadczony użytkownik jak Zbyszek to tak mocnych zabezpieczeń (Avira-Comodo-DW) potrzebuje chyba tylko do zabawy Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości