Adguard dla Androida
#1
Hej,
jest już dostępny Adguard dla Androida.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja darmowa blokuje reklamy, płatna dodatkowo chroni przed malware i phisingiem.
Płatne jako abonament miesięczny lub po podaniu klucza do desktopowego Adguarda (ale to nowy rodzaj licencji Premium).
Appka wykorzystuje VPN dla przeglądarek, jeżeli mamy zrootowane urządzenie, to może to wykorzystać i automatycznie skonfigurować profil.



Download w sklepie Google Play:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ciekawa aplikacja, właśnie instaluję. Smile
Odpowiedz
#3
Witam,

tak a propo Adguard , to taka mala informacja dla zainteresowanych tym programem.
Kupując ten program w wersji premium z dozywatnia licencja płacimy 211,50 zł, ale zaznaczając rosyjskie ruble dokonujemy zakupu za 42,81 zl !!! (599 Rubli to 42,8093 zł)
Właśnie kupiłem dozywatnia licencje za 599 Rubli co daje w moim wypadku 10,67 Euro dla PC. Wystarczy wybrać Ruble przy składaniu zamówienia.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kupilem jeszcze kilka i bez problemu. Smile


Pozdrawiam


Jacek
Odpowiedz
#4
Ciekawie, zobaczymy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Już odinstalowałem. Aktualizacje filtrów pobierane są do pamięci urządzenia, przez co zajmowane jest jakże cenna pamięć urządzenia.
Na dodatek aplikacja nie wspiera takich aplikacji jak Opera Mini, Opera Mobile, Dolphin Browser i wiele innych. Jedyną zgodną przeglądarką jest Google Chrome.
Odpowiedz
#6
Jacenty napisał(a):Kupilem jeszcze kilka i bez problemu.

Jaką kartą dokonywałeś płatności?
Odpowiedz
#7
Hejka

Płatność przez PayPal

pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#8
Działa, dzięki Smile
Odpowiedz
#9
JURCZ91 napisał(a):Działa, dzięki Smile

Rozumiem ze kupiłeś, mogę zapytać z ciekawości ile to wyszło w zł?

Jacek
Odpowiedz
#10
Pobrało równo 45 zł Wink
Odpowiedz
#11
Świetnie zaoszczędziłeś kupę kasy Smile

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#12
Zbyt długo program nie gościł w Google Play. Kilka dni temu tak jak inne programy tego typu został usunięty ze sklepu.


[Obrazek: adguard_censored_by_google.png]

Więcej informacji na blogu twórców Adguarda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Witam,
czy używacie jeszcze Adguard Android ?
Mam pytanie czy dobrze jest gdy Adguard Android skanuje ruch z aplikacji bankowych etc?
Moglibyście się wypowiedzieć na temat pełnej konfiguracji tej appki ? Co warto uruchomić?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Można to wyłączyć w opcjach filtrowania HTTPS - nie filtruj stron internetowych z certyfikatami EV. Tak mi się wydaje, że tego głównie używają banki.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#15
Dzięki to mam właśnie ustawione. Jest jeszcze taka funkcja, że można wyłączyć filtrowanie danej aplikacji, ale jak się na to patrzy to zbyt dużo można wyłączyć Smile
Odpowiedz
#16
Niech jeszcze może ktoś się wypowie, ale innej opcji nie widzę.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#17
Po wyłączeniu funkcji przekieruj ruch do aplikacji adguarda nie powinno być żadnej ingerencji ze strony adguarda w połączenie.

[Obrazek: K7qG99N.jpg]
Odpowiedz
#18
Bo jak się odznaczy co jest znaczek "nie zielony" to wtedy nie będzie kierowania ruchu przez Adguard. Czy dla takich aplikacji jak Paypal czy appek bankowych włączenie tego jak powyżej jest bezpieczne ?
Odpowiedz
#19
Teoretycznie jest bezpiecznie, ruch idzie przez adguarda ale bez modyfikacji to ze zrzutu jest domyślnym ustawieniem dla paypala. O ile adguard wykryje że jest to "wrażliwa" aplikacja to tak ustawie niestety polskich banków za bardzo nie rozpoznaje i trzeba samemu zmienić.
Odpowiedz
#20
Zord a używasz też DNS i VPN w tych dalszych ustawieniach. Chyba masz wersję beta tą najnowszą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości