Skad sciagnac usluge Artemis
#1
Ok znalazlem. Z tego co wyczytałem ta usluga dziala tylko z Mcafee Enterprise 8,7.Trzeba rozpakowac, a nastepnie kliknac na"artemis medium". Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu Mcafee wcale nie zwiekszyl skutecznosci. Odinstalowalem go.

Tutaj do sciagniecia sama usluga:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
skąd wiesz czy nie zwiększył skuteczności z raportów vt wynika że wykrywalność zauważalnie wzrasta ?
Odpowiedz
#3
Poniewaz probowalem na kilku plikach. Miedzy innymi na Ratatui, ktorego dzisiaj zamiescil. Na VT wykrywa go, a przy skanowaniu nie.
Odpowiedz
#4
Kazdy McAfee w wersji na rok 2009 ma ją zainstalowana a wersje wczesniejsze ją updatuja samoczynnie.
Trzeba ja tylko właczyć w ustawieniach,no i nazywa sie inaczej choć przy wykrywaniu zagrozeń widzimy komunikat "artemis gen."
Poza tym nie pisz bzdur że nie poprawia skutecznoci bo niby jak miałbys to sprawdzić.na jednym czy paru wirusach?
Jej działanie polega na sprawdzeniu on-line czy w bazie wirusów McAfee dany wirus w istnieje zanim zostanie stworzony nowy update sygnatur.
I słuzy wyłacznie do jak najszybszej reakcji na nowe zagrozenia.
Oczywiście jesli ta firma o nich wie.
Odpowiedz
#5
Zbycho wyluzuj kowboju. Emocje cie niosa... To dziwne, ze mialem zainstalowana wersje Mcaffe 2009 i nie wykrywal. Wiem, ze wyskakuje taki komunikat. Testowalem na "artemis test" pliku specjalnie do tego stworzonego. Masz w ogole Mcaffe zainstalowanego? Sprawdzilem na okolo 5 plikach, na Virus total te pliki sa wykrywane. U mnie na kompie wrecz przeciwnie. Nie jestem laboratorium.. Cos dziala lub nie. Krotka piłka.

Co do działania to na takiej samej zasadzie działa Panda, ktora jako pierwsza wprowadzila tę technologie w zycie. Wiec cos o tym wiem.
Odpowiedz
#6
Cytat: Zbycho wyluzuj kowboju. Emocje cie niosa...

Mnie?Bo prawde ci piszę.To ty sie obrazasz.
Gdybyś dobrze poszukał w konfiguracji to byś znalazł.Gdybyś nie potrafił znależc to wszedłbys na ich forum a tam o artemisie bebnia od prawie roku.
Jesli w twoim programie jest silnik 5300 a przynajmniej od marca tego roku jest to i artemis być musi.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co do skutecznosci to przejrzyj ostatni test comparatives a dowiesz sie ze mcafee z właczona opcja ma wykrywalnośc na poziomie 99% a bez niej jakieś pięc provent nizszą.Wiedziałbyś równiez ze ten jeden procent to ~ 13 tyś. nie wykrytych wirusów.
Poza tym napisałem wyraźnie,jak byk,ze ta usługa wyłacznie przyśpiesza wymiane danych miedzy bazą a komputerem i nic wiecej.Nie ma w bazie to i nie wykrywa.
Co do VirusTotal to prosze pamietac o jednym.
Oprócz własciwych trafień skanery tamtejsze maja równiez fp.
Dodatkowo producenci róznia się w szybkosci reakcji na nowe zagrozenia.Tyle ze rózni na rózne.
Mozna oczywiscie pokusić sie o porównywanie szybkości reakcji ale trzeba by było na biezaco,co np.godzinę,sledzić info z stron producentów o wykrytych przez nie zagrozeniach i dopiero wtedy wyrokować.
Chce sie komuś?
Odpowiedz
#7
Zbycho w tym momencie siejesz demagogie. Zastanawiam sie jak to jest czepiac sie wszystkich tak jak ty to robisz. Nastepnym razem wez najpierw Mellise na uspokojenie.

W Mcafee Enterprise 8,5 funcja Artemis nie działa, poniewaz nie ma zakładki "wydajnosc".

Testy, testy. Tez sobie moge tak napisac. Jak masz tego Mcafee zainstalowanego to zamieszcze na forum kilka nowych wirusow i zobaczymy wtedy jaką "wspaniala" skutecznosc ma ten produkt.

Dla udowodnienia tego, że mialem wlaczona funcke artemis oraz, ze mowie prawde. Zamieszczam screena a nie puste słowa jak to spiewa Ania Wyszkoni w swojej piosence.
Odpowiedz
#8
Cytat: Zbycho w tym momencie siejesz demagogie.

Konkrety to demagogia?
Cytat: Zastanawiam sie jak to jest czepiac sie wszystkich

Jeśli prostowanie twojej wypowiedzi (patrz twój pierwszy post) nazywasz czepianiem,to niech ci będzie,skoro innych słów nie znasz.
Poza tym to ty pod moim adresem kierujesz inwektywy a nie odwrotnie.
Więc kto tu powinien siegnać po melisę zanim coś napisze?
Cytat: W Mcafee Enterprise 8,5 funcja Artemis nie działa, poniewaz nie ma zakładki "wydajnosc".

Napisałem wyraźnie, silnk 5300
Cytat: Testy, testy. Tez sobie moge tak napisac.

Najpierw je przeczytaj ze zrozumieniem.
Cytat: Jak masz tego Mcafee zainstalowanego to zamieszcze na forum kilka nowych wirusow i zobaczymy wtedy jaką "wspaniala" skutecznosc ma ten produkt.

Dla udowodnienia tego, że mialem wlaczona funcke artemis oraz, ze mowie prawde. Zamieszczam screena a nie puste słowa jak to spiewa Ania Wyszkoni w swojej piosence.

A gdzie ja napisałem ze ma wspaniałą skuteczność.
Napisałem tylko ze bez tej funkcji skuteczność antywirusa jest znacznie nizsza.
Poza tym widze ze ty dalej nie rozumiesz jak artemis działa.
To nie heurystyka to tylko i wyłacznie porównanie on-linenieznanego pliku z bazą najnowszych danych,które jeszcze nie zostały rozesłane jako updaty.I jesli w bazie dane zagrozenie nie figuruje,plik pozostaje nie wykryty.
Dlatego nie bardzo rozumiem co ty chcesz mi udowodnić.Że nie wykrywa wszystkiego?
Przeciez ci napisałem ze w ostatnim nie wykrył ok. 13 tyś. wirusów a np. avira ok. 4 tyś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości