Nasze awatary
#1
Jest taki pomysł, abyśmy tu opisywali swoje awatary, wyjaśniali o co chodzi itd...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
zbc napisał(a):Jest taki pomysł, abyśmy tu opisywali swoje awatary, wyjaśniali o co chodzi itd...

Dobre Smile

a wiec zacznę i opisze wam mój awatar hehehe
to po prostu ja Smile

pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
#3
Mój to awatar ochrony. Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Mój avatar? Hmm... kiedyś był PC Tools, więc było logo tej legendarnej marki, potem Symanteca gdyż przejął australijską firmę, teraz Emsisoft, gdyż również robię to co od lat, stoję "Pierwszej Linii Wsparcia Technicznego", a przy okazji zajmuję się regionalizacją na nasz rynek produktów Emsisoft. Smile
Odpowiedz
#5
Mój avatar to logo szkoły Kuromorimine z anime Girls und Panzer Tongue
Odpowiedz
#6
Do administracji:
- Nie mogę z URL dać awatara,
- Nie mogę dostosować rozmiaru,
czemu??

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
W tym przypadku jeden avatar to tysiące słów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

luki miedzy krzesłema...klawiatura nikt jeszcze nie zdołała załatać
Odpowiedz
#8
U mnie jak u Jacentego - to po prostu ja Wink
Kiedyś używałem tchórzliwego psa chojraka.. ale jest jeden Łukasz, a nie wirtualny i rzeczywisty.


zbc napisał(a):Do administracji:
- Nie mogę z URL dać awatara,
- Nie mogę dostosować rozmiaru,
czemu??

Zdalne zostały zablokowane (bezpieczeństwo [większość nie idzie po SSL] + wolne wczytywanie).
Co do rozmiaru, nie rozumiem w czym problem. Opisz to w temacie problemów aby tu nie robić bałaganu.
Odpowiedz
#9
-------

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Co gienek ma na awatarze?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Kosmitę.
Odpowiedz
#12
Witaj "królu-lulu" Grin
Gość ze strzałą w głowie...mój awatar to fragment grafiki autorstwa Cyrila Rolando...francuskiego grafika, którego twórczości nie znałem zupełnie...to był przypadek, że szukając fajnych tapet natknąłem się na jego obrazy. Atmosfera i kontekst tych grafik podkreśla jedynie, to co awatar ma w moim przypadku wyrażać...coś nieprawdziwego, mistycznego...jakieś odrealnienie świata dziecięcych marzeń i fascynacji...a bliżej mojej osoby już, że gdzieś głęboko wciąż czuję się jak szalony małolat, wciąż postrzelony i nieprzystający od rzeczywistości...do tego, co od dorosłego i dzieciatego faceta oczekuje rodzina i znajomi Smile
Gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#13
Ciekawe ichito Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
zbc napisał(a):Co gienek ma na awatarze?

Dziecko przebrane za polskiego szlachcica.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, kiedyś na safegroup była akcja ustawiania sobie w awatarze sławnych aktorekGrin. Spodobało mi się i od tamtego czasu tak już zostało.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
#16
[quote="DedalNort"]Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, kiedyś na safegroup była akcja ustawiania sobie w awatarze sławnych aktorek Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
DedalNort napisał(a):Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, kiedyś na safegroup była akcja ustawiania sobie w awatarze sławnych aktorek Grin. Spodobało mi się i od tamtego czasu tak już zostało.
Kiedy to było, ze 3 lata temu Smile...
zbc napisał(a):Co gienek ma na awatarze?
No dobra, powiem.

To ja w wieku hmm 7-8 lat? Przebrany za szlachcica, fotka zrobiona w szkole. Mam gdzieś podobną fotografię, ale w stroju górala. Hohoho.
Odpowiedz
#18
Mój avatar to kot w dresie. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#19
A co ma tachion?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
No cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.Lata wytężonej pracy przed monitorem
oraz wrodzona niechęć do przyborów do golenia upodobniły mnie do odległego kuzyna
którego zdjęcie z wakacji przedstawia mój emblemat/awatar.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości