Bitdefender - pytanie o licencje
#1
Siema,

Mam taki dylemat. Za jakiś czas kończy mi się licka na BD, a zaraz zaczną się mega promocje. Tak hipotetycznie:

- mam lickę na 300dni
- kupuję lickę na 2lata
- doklepuję
- przedłuża mi 300dni + 2 lata
- przedłuża do 2lat

Dzięki za wszelką pomoc Grin

No chyba że ktoś poleci mi coś lepszego niż BD.
Odpowiedz
#2
wacek_1984 napisał(a):Siema,

Mam taki dylemat. Za jakiś czas kończy mi się licka na BD, a zaraz zaczną się mega promocje. Tak hipotetycznie:

- mam lickę na 300dni
- kupuję lickę na 2lata
- doklepuję
- przedłuża mi 300dni + 2 lata
- przedłuża do 2lat

Dzięki za wszelką pomoc :


No chyba że ktoś poleci mi coś lepszego niż BD.



Witam,

kupujac licencje na 2-lata i posiadajac juz albo jeszcze 300 dni, doliczone zostanie to do tych 2 lat, czyli 2 lata+300 dni=1030 dni. Zwroc jednak uwage na fakt ze klucze z np. 6 miesiecznych promocji nie zostana doliczone.

Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow

Jacenty
Odpowiedz
#3
Dzięki Mistrzu. Nie będę się cackał, jak licka na 3pc/2lata kosztuje 100zł.
Odpowiedz
#4
Zawsze można zainstalować Bitdefender Free. Równie skuteczny, może gorzej jest z przejrzystością podczas skanów na żądanie, ale to i tak bardzo lekki i skuteczny AV. Do tego lekki firewall i całkiem bezpieczny zestaw.
Odpowiedz
#5
@zieloczek100 - dzięki za propozycję, ale grubo ponad rok temu przetestowałem bardzo dużo AV, nie chcę zmieniać dobrego na lepsze, bo wyjdzie jak zawsze.
Odpowiedz
#6
Ja od testowania AV musiałem dwa razy przeinstalować system maszyny wirtualnej bo... coś poszło nie tak Wink
Odnośnie Bitdefendera wersja Free ma identyczną wykrywalność co wersja płatna, wersja płatna ma dodatkowo firewall + lepszy skaner na żądanie (a przynajmniej przyjemniejszy interfejs). Bitdefender ma również bardzo dobry skaner stron web. Na Twoim miejscu zainstalował bym wersję Free + zamiast płacić za dodatki typu firewall zainstalować można np Comodo Firewall.
Odpowiedz
#7
Pomysł dobry, ale tak jak pisałem, za 100zł mam wszystko w jednym i 0 zmartwień na 3 komputerkach.

Wdit:
Zresztą mam jaszcze pawie 9m licencji, przecież nie będę usuwał Grin
Odpowiedz
#8
Witam,

@wacek_1984
ciesze sie ze moglem pomoc

Pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
#9
Chciałbym podziękować koledze @Jacenty za pomoc, dowiedliśmy że licencje się sumują WinkNiestety licki testowe na 6m się nie dodają.
Odpowiedz
#10
@wacek_1984

doinstaluj sobie jeszcze do BD IS, Web Companion:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
#11
Dzięki, przetestuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości