Problemy z Comodo
#21
a u mnie jest ok
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#22
Szanuję chłopaki wasze zainteresowanie nową wersją CIS ale temat dotyczący Comodo powinien Wam chybawystarczyć Smile
A tak przy okazji można zauważyć, że podobnie jak w przypadku Outposta, również i z Comodo niektórzy mają problemy. Kto nie jest fanatykiem, rozumie o czym piszę.
Odpowiedz
#23
pewnie ze tak
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
Ja nie jestem fanatykiem żadnego softu, używam tego co mi pasuje Jurek. Comodo potrzebuje kilka solidnych godzin na rozpracowanie go.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
Mi przypadł do gustu nowy Comodo ale jakbym go nie używał to był wybrał Outposta lub OA bo to jest najlepsza trójka
Odpowiedz
#26
Dozamet1 napisał(a):Mi przypadł do gustu nowy Comodo ale jakbym go nie używał to był wybrał Outposta lub OA bo to jest najlepsza trójka


Dokładnie Smile
Odpowiedz
#27
Plati napisał(a):Ja nie jestem fanatykiem żadnego softu, używam tego co mi pasuje Jurek. Comodo potrzebuje kilka solidnych godzin na rozpracowanie go.


Kilku godzin ? Instalując go nie czytałem żadnej instrukcji , poradnika .Podstawowe funkcje , opcje programu chyba każdy jest w stanie zrozumieć , co innego gdybyśmy nigdy nie mieli styczności z żadną zaporą. Naprawdę Comodo jest tak bardzo skomplikowany , trudny ? Ja myślałem , że to programy graficzne takie są ! Zadziwiacie mnie , zachowujecie się jakbyście po raz pierwszy instalowali firewall . Każda zapora opiera się na podobnym działaniu, co tu rozumieć ? Zrozumieć można jego dodatkowe funkcje jak DEFENSE+ czy też definiowanieaplikacji, można też się bardziej zagłębić w jego maksymalną ochronę przy minimalnych wysyłanych alertach. Gdzie tu trudność w samej zaporze ?
Odpowiedz
#28
VenomX nie w tym rzecz. Comodo po prostu samo się nie konfiguruje i trzeba na to poświęcić trochę czasu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#29
Plati napisał(a):VenomX nie w tym rzecz. Comodo po prostu samo się nie konfiguruje i trzeba na to poświęcić trochę czasu.


Ale co tu konfigurować ? Ja jedynie zwiększyłem poziom ochrony i to wszystko , zajęło mi to krótką chwilę . Napisz co chcesz w Comodo konfigurować , skoro tyle godzin by to ci zajęło . Są poradniki stworzone przez naszych dobrych forumowiczów a tobie pochłania to aż tyle czasu - zadziwiające . Ja nie miałem żadnego poradnika i połapałem się od razu na czym polega konfiguracja Comodo . Jedynie na początku nie rozumiałem działania D+. Moim zdaniem przesadzasz albo to twój pierwszy raz z firewallem choć wątpię .
Odpowiedz
#30
A co konfigurować? Kilka godzin męczyłem się z np. wykrywaniem atakow. Teraz nie wiem innej rzeczy ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(link 28)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#31
Plati napisał(a):A co konfigurować? Kilka godzin męczyłem się z np. wykrywaniem atakow. Teraz nie wiem innej rzeczy ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(link 28)


Wykrywanie ataków ? Nie spotkałem się jeszcze aby Comodo miał z tym problem. Mnie w ciągu paru godzin nalicza nawet do 2 tyś ataków. yngve wyjaśnił skąd one się biorą ja jednak nie pamiętam, było to w jakimś wątku .

Bardzo proszę :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#32
VenomX napisał(a):Wykrywanie ataków ? Nie spotkałem się jeszcze aby Comodo miał z tym problem.


poczytaj wczorjasze moje posty, dopoki się Pablosss nie wypowiedział jak ustawić "widzenie ataków" to miałem ja i Zbyszek okragle 0.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#33
Plati napisał(a):
VenomX napisał(a):Wykrywanie ataków ? Nie spotkałem się jeszcze aby Comodo miał z tym problem.


poczytaj wczorjasze moje posty, dopoki się Pablosss nie wypowiedział jak ustawić "widzenie ataków" to miałem ja i Zbyszek okragle 0.


To prawda. Po przeczytaniu posta Pablossa. Zrobiłem tak jak napisał i i teraz mam pokazywane ataki Smile. 5 minut temu uruchamiałem ponownie komputer i mam już 12 ataków. Wczoraj miałem ciągle 0 - ale COMODO nie było skonfigurowane.

Właśnie pobiera mi COMODO jakąś aktualizację.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#34
Dość dziwne, mnie od pierwszego zainstalowania i skonfigurowania wykrywał ataki .
Odpowiedz
#35
Nie wiem czy zauważyliście ale temat dotyczy Outposta!!!!!!!!
Odpowiedz
#36
zbyszek napisał(a):
Plati napisał(a):
VenomX napisał(a):Wykrywanie ataków ? Nie spotkałem się jeszcze aby Comodo miał z tym problem.


poczytaj wczorjasze moje posty, dopoki się Pablosss nie wypowiedział jak ustawić "widzenie ataków" to miałem ja i Zbyszek okragle 0.


To prawda. Po przeczytaniu posta Pablossa. Zrobiłem tak jak napisał i i teraz mam pokazywane ataki Smile. 5 minut temu uruchamiałem ponownie komputer i mam już 12 ataków. Wczoraj miałem ciągle 0 - ale COMODO nie było skonfigurowane.

Właśnie pobiera mi COMODO jakąś aktualizację.


daj namiar na tę wypowiedź
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#37

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

post 100
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
Plati napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

post 100


No właśnie Plati to ten post. Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#39
VenomX napisał(a):Dość dziwne, mnie od pierwszego zainstalowania i skonfigurowania wykrywał ataki .


Słusznie napisałeś że wykrywa od momentu skonfigurowania Smile Bez tego jakoś nie chce wykrywać.
Odpowiedz
#40
Cytat: Nie wiem czy zauważyliście ale temat dotyczy Outposta!!!!!!!!

Nie zauważyli
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości