Windows 10 - Temat główny
Fajnie że zmieniono opcję jeśli chcę odtworzyć coś przez telewizor.
W Windows 8.1 trzeba było najpierw przedwłączeniem laptopa czy komputera mieć włączony telewizor.
Bo go system nie widział.
W Windows 10 nie ma to znaczenia kiedy się włączy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Windows 10 Technical Preview Build 10049 now available:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
(30.03.2015, 23:09)Toruniak napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 10 Technical Preview Build 10049 now available:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z moich obserwacji wynika że w buildach od 10041-49 (nie wiem jak późniejsze nieoficjalne), nie działa Bitdefender. Jeśli ktoś z Was miał zainstalowany ten program we wcześniejszych wersjach testowych i planuje aktualizację do nowszej wersji niech koniecznie odinstaluje BD 2015. 
Odpowiedz
Windows 10 Technical Preview Build 10061 now available:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Film:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Sypie się strasznie ta kompilacja, ale zmiany naprawdę ciekawe i na spory plus.
Kto wie, może to będzie udany system.
Odpowiedz
Windows 10 Technical Preview 10.0.10074.0.fbl_impressive.150424-1350

x64 Professional PL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


x86 Professional PL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ESD Decrypter:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Spartan coraz szybszy w poprzedniej kompilacji miałem około 30 tysięcy dziś zainstalowałem 100074 i prawie 32 tysiące punktów w teście octane

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
New Windows 10 Insider Preview Build 10074 now available:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 10 Insider Preview - Build 10074. Oficjalne, obrazy ISO z strony Microsoftu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie ma już przeglądarki Spartan. Jest nowa nazwa która ma zadebiutować wraz z systemem Windows 10.
Microsoft Edge.
Nowe logo wzorowane jest na tym z Internet Explorera:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Udostępniono Apki Podgląd muzyki i Podgląd wideo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dało to życie temu sklepowi beta. Kafek zmienił wreszcie nazwę na Pogoda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Czyli centralizują wszystkie sklepy i multimedia, w paru aspektach upodabniając się do polityki Apla. Nie lubię tego. Wciąż mam Winampa Tongue.
Odpowiedz
Możliwe.
Pewnie stąd ta decyzja:
Cytat:Podczas konferencji dla deweloperów w San Francisco oficjalnie potwierdzono, że multimedialny dodatek do systemu Windows Media Center
nie będzie już rozwijany i nie otrzyma kompatybilności z systemem Windows 10.
Największe rozczarowanie spotka osoby, które korzystały ze wspomnianego oprogramowania na komputerach z Windows 7 i 8.1 i będą chciały dokonać aktualizacji do Windows 10. Komputer, który zostanie zaktualizowany straci funkcjonalność Media Center i nie ma możliwości aby ją odzyskać.
Odpowiedz
Czy ktoś może się orientuje jak w win 10( kompilacja 10074 )wyłączyć wyszukiwanie przez bing.Osobiście mnie to irytuje jak wszystko co wyszukuje to podpowiada podpowiedzi od razu do bing.Próbowałem wyłączać te podpowiedzi wyszukiwania bing poprzez zasady grup lokalnych,ale rezultat tego taki ,że to nic nie daje.Myślę,że haczyk pewnie tkwi w rejestrze lub w jakiejś usłudze... .

A dokładnie jak na tym ss zaznaczałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oraz mam też włączone te 3 opcje ,które właśnie już powinno wyeliminować podpowiadanie przez bing.Tylko coś właśnie nie działa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Gdyby komuś upgrade zatrzymywał się na 18% tu jest rozwiązanie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Męczyłem się pół dnia, ale po zastosowaniu tego rozwiązania - upgrade poszedł do przodu i witam was z kompilacji 10122 Smile
Odpowiedz
Ja si nie bawiłem w upgrejdy zainstalowałem sobie na czysto i wszystko działa, oczywiście polskich czcionek w spartanie wpisać nadal się nie da...
Odpowiedz
Ja dokonuję upgrade do każdej kompilacji i zaczynałem od Windows 8.1. Wszystko zawsze działało tylko przy tej pojawiły się takie problemy. Ale na szczęście udało się je rozwiązać i wszystko śmiga dalej.
Odpowiedz
A ja mam rozmyte kafle w menu start wyglądają na rozciągnięte i nie wyraźne. Czy coś poszło nie tak z upgradem? Bo przy wcześniejszej wersji było okej a teraz przy najnowszym buildzie jest tak jak opisuję. Ktoś spotkał się z czymś takim?
Odpowiedz
Rozmyte w sensie ikony klasycznych aplikacji są rozciągnięte na cały kafelek? Jeśli tak to u mnie jest to samo :/
Odpowiedz
@szulcu Dokładnie i nie wiem co się popsuło ehh.
Odpowiedz
(21.05.2015, 20:15)Nivez napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja mam rozmyte kafle w menu start wyglądają na rozciągnięte i nie wyraźne. Czy coś poszło nie tak z upgradem? Bo przy wcześniejszej wersji było okej a teraz przy najnowszym buildzie jest tak jak opisuję. Ktoś spotkał się z czymś takim?

Dokładnie.
Czytając inne forum, ten sam problem. I to kilka osób.
Zobacz instalację na czysto.
Odpowiedz
Hmm tylko ,że ja zrobiłem Upgrade z Windows 8.1 do Windows 10 i dlatego zapytam jak potem aktywuję dziesiątkę? Kluczem od 8-ki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości