Windows 10 - Temat główny
(24.10.2017, 11:20)facecik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po aktualizacji przestał mi działać WOT , MS znowu coś spieprzył....problem ogólnie znany i nie natknąłem się na rozwiązanie....

WOT? Ten system reputacji stron - Web of Trust? Ja dawno temu korzystałem z tego w formie wtyczki do którejś z przeglądarek, ale po bodajże zeszłorocznej wpadce, kiedy się okazało, że sprzedaje dane użytkowników zewnętrznym firmom, to  u mnie raczej już się nie pojawi. Niemniej jeżeli komuś pojawiły się błędy w apkach po aktualizacji, to warto by zapoznał się z tym poradnikiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
WOT to takie trochę śmiechowe rozwiązanie pomijając już fakt ze zbiera dane użytkowników bez ich wiedzy i sprzedaje..

Po prostu WOT bazuje na ocenie zwykłych użytkowników.. który każdy może kliknąć sobie pozytywnie "bo tak", bo im się strona wydaje ok i tyle beż żadnej wiedzy/testów na poziomie informatycznym jakiegoś speca. Więc ocena pospólstwa mnie nie interesuje to takie bardziej heheszki Tongue
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
WOT-World of tanks , o to mi chodziło Smile
Odpowiedz
(25.10.2017, 16:39)facecik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WOT-World of tanks , o to mi chodziło Smile

Grin
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz
haha Craze
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(25.10.2017, 16:39)facecik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WOT-World of tanks , o to mi chodziło Smile

No to jesteś rozgrzeszony.  Wink W każdym razie zalinkowany wyżej poradnik powinien się przydać...
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
Generalnie problem jest ze sterownikiem Nvidia, jak odpalam grę z integry wszystko jest ok, kombinowałem na różne sposoby ze sterami i lipton...
Odpowiedz
@facecik

Odpalisz wogóle gre? Czy coś w trakcie z grafiką się dzieje, itp?

Na moim nowym lapku z W10 miałem duży problem z Wolfensteinem - The New Order. Na zintegrowanej działało dobrze a na GTX 960M slajdy, mam nawet krótki film ale szkoda pokazywać Grin
Pomogła zmiana opcji 'Display mode' z "Full screen" na "Windowed".

BTW, które aktualizacje W10 instalujecie?
Mam jedną zainstalowaną i nawet jej nie można usunąć - KB4022405
SSFW + Sbie
Odpowiedz
odpala się launcher gry, daje graj i po chwili wyskakuje okno z błędem i tyle....wiele osób w sieci ma ten sam problem , trzeba czekać na łatę od MS.
Odpowiedz
@facecik
To niestety nie wiem.

Ja u siebie w Windows 10 Home nie mam trybu gry. Próbowałem zaktualizować do najnowszej wersji, ale nic to nie dało. Wszystko w WU mam zainstalowane. 

Start>Ustawienia>System >Informacje

[Obrazek: c4RzzHc.png]

Stamtąd odnośnik do instalacji tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jakieś pomysły?
SSFW + Sbie
Odpowiedz
(08.11.2017, 14:34)Krixos napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@facecik
To niestety nie wiem.

Ja u siebie w Windows 10 Home nie mam trybu gry. Próbowałem zaktualizować do najnowszej wersji, ale nic to nie dało. Wszystko w WU mam zainstalowane. 

Start>Ustawienia>System >Informacje

[Obrazek: c4RzzHc.png]

Stamtąd odnośnik do instalacji tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jakieś pomysły?

Spróbuj jednak przez Media Creation Tool
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
Ściągnij obraz ISO wersji 1709 i wtedy wgraj na czysto. Daj Windows 10 wgrać sterowniki jak chce i wtedy sprawdź.
Odpowiedz
Media Creation Tool pomogło  Cool Dzięki.
SSFW + Sbie
Odpowiedz
z ostatnią aktualizacją kilka dni się męczyłem żeby zainstalował, ciągle nie chciało pobrać albo zainstalować.
Media Creation Tool też pomógł, ale system lądował się z 2 minuty + napis: "To skip disk checking, press any key within", na szczęście poradziłem sobie i uruchamia się normalnie.
Eset Internet Security + CatchPulse
Odpowiedz
A może trzeba przestać się bawić w używanie programów zabezpieczających firm zewnętrznych które blokują zmiany w systemie..jak by nie było żaden z nas nie pozwolił by na to by ktoś bez naszej wiedzy mógł sobie coś tam pozmieniać w naszym produkcie ;-)
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
Ma ktoś linka do aktualizacji w10

Bo siedze na 16299.125 a najnowsza to 16299.201 i w automatycznej aktualizacji Windows nie widzi nowszej paczki -,-
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(01.02.2018, 14:58)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ma ktoś linka do aktualizacji w10

Bo siedze na 16299.125 a najnowsza to 16299.201 i w automatycznej aktualizacji Windows nie widzi nowszej paczki -,-

Ta aktualizacja dotyczy systemów 32 bit
Odpowiedz
Ostatnia łatka KB4058258 wersja systemu po aktualizacji: 16299.214
64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Dzięki już pobieram Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Witam,
jak zaktualizować na dzień dzisiejszy win7 na win 10? Tak aby utrzymań licencję.
The world is yours
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości