AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany
Pablosss napisał(a):Oho druga mądra teza VenomXa - codzienne używanie PC jest bezpieczne, nic Wam nie grozi podczas codziennego korzystania z niego Grin


Dla mnie jak najbardziej jest bezpieczne, ponieważ posiadam wiedzę , rozum do tego zawsze zaktualizowany system + AV + FW + bezpieczna przeglądarka- nie czuje się atakowany tak jak wy Grin .
Creer napisał(a):
VenomX napisał(a): Creer jesteś typowym maniakiem w dodatku jak można porównywać życie dozwykłej wirtualności ? Gdzie każdy jest w stanie wrzucić płytkę i zrobić Backup systemu . Siejecie herezje , że klasyczna ochrona w dzisiejszych czasach się nie sprawdza - sprawdza się i to bardzo dobrze jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę i rozum !


VenomX nie bez powodu we wczesniejszym poscie napisalem:
"VenomX to ze Ty nie dostrzegasz zagrozenia nie znaczy ze ono nie istnieje. Piszesz o klasycznej ochronie jako remedium na wszystko - wyobraz sobie ze kilkanascie lat temu ta ochrona teraz nazywana ''klasyczna'' byla innowacyjna metoda, tak samo jak w dzisiejszych czasach innowacyjne sa programy typu HIPS, lub progarmy pokroju DW i GW. Absurd nieprawdaz?"

I znow - czy zdajesz sobie sprawe ze te kilkanascie lat temu kiedy AV byly czyms nowym, osoby ktore polecaly tego typu rozwiazania byly przez innych wysmiewane?

Widze ze nie rozumiesz i nie zrozumiesz (nie chcesz zrozumiec) zasady dzialania programu AV ktory opiera sie na blacklistach. Kupiles program i chcesz by byl najlepszy, subiektywnie oceniasz sytuacje i nie dasz sie przekonac, chocbysmy tutaj zasypywali Cie dowodami ze jest inaczej niz myslisz (co zreszta sie dzieje w tym watku). OK rozumiem to i szanuje. Sprawa zamknieta.


Kiedy ostatni raz zmagałeś się z jakimś poważnym wirusem ? Creer nie masz żadnych problemów z infekcjami wszelkie informacje o wirusach , zagrożeniach czerpiesz ze stron internetowy i popadasz w czysty obłęd i stałeś się nadwrażliwy .
VenomX napisał(a):Dla mnie jak najbardziej jest bezpieczne, ponieważ posiadam wiedzę , rozum do tego zawsze zaktualizowany system + AV + FW + bezpieczna przeglądarka- nie czuje się atakowany tak jak wy Grin .


Właśnie - dla Ciebie, ale dla Ciebie nie znaczy dla wszystkich. Gdybyś poczuł się atakowany to byłoby już za późno, ale skoro wolisz leczyć niż zapobiegać to Twoja sprawa.
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Dla mnie jak najbardziej jest bezpieczne, ponieważ posiadam wiedzę , rozum do tego zawsze zaktualizowany system + AV + FW + bezpieczna przeglądarka- nie czuje się atakowany tak jak wy Grin .


Właśnie - dla Ciebie, ale dla Ciebie nie znaczy dla wszystkich. Gdybyś poczuł się atakowany to byłoby już za późno, ale skoro wolisz leczyć niż zapobiegać to Twoja sprawa.


herezja rodzi herezje heh równie dobrze mógłbyś doinstalować z 10 programów antyspywerowych + nie wiadomo jakie jeszcze zabezpieczenie Grin
VenomX zaczynam miec wrazenie ze masz problemy z czytaniem ze zrozumiem, przeczytaj raz jeszcze co pisalem w tym watku, odpowiedzi na Twoje pytania/zarzuty juz dawno zostaly udzielone.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
VenomX napisał(a):herezja rodzi herezje heh równie dobrze mógłbyś doinstalować z 10 programów antyspywerowych + nie wiadomo jakie jeszcze zabezpieczenie Grin


Z tymi co mam czuję się bezpiecznie i nie mam zamiaru nic doinstalowywać.
Creer napisał(a):VenomX zaczynam miec wrazenie ze masz problemy z czytaniem ze zrozumiem, przeczytaj raz jeszcze co pisalem w tym watku, odpowiedzi na Twoje pytania/zarzuty juz dawno zostaly udzielone.


Problem w tym , że nie odpisujesz na moje pytania i wciąż usiłujesz przekazać mi to co już kilkakrotnie czytałem .
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):herezja rodzi herezje heh równie dobrze mógłbyś doinstalować z 10 programów antyspywerowych + nie wiadomo jakie jeszcze zabezpieczenie Grin


Z tymi co mam czuję się bezpiecznie i nie mam zamiaru nic doinstalowywać.


A powinieneś bo przecież kto wie co cię za moment zaatakuje Grin
VenomX napisał(a):A powinieneś bo przecież kto wie co cię za moment zaatakuje Grin


Mam kilka warstw ochronnych to raz a dwa skoro trzeba posiadać wiele warstw ochronnych to dlaczego sam nie posiadasz? Grin
OT.
Temat zamkniety.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):A powinieneś bo przecież kto wie co cię za moment zaatakuje Grin


Mam kilka warstw ochronnych to raz a dwa skoro trzeba posiadać wiele warstw ochronnych to dlaczego sam nie posiadasz? Grin


Bo wybrałem klasyczną ochronę Smile I czuje się jak najbardziej bezpieczny .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości