iOS - dyskusja główna o iPhone/iPad
#1
Dyskusja o sprzęcie Apple i oprogramowaniu do tychże urządzeń (iOS).

Czy ktoś ma gejfona???
Odpowiedz
#2
Eugeniusz napisał(a):Dyskusja o sprzęcie Apple i oprogramowaniu do tychże urządzeń (iOS).

Czy ktoś ma gejfona???
Sprzęt Apple to także Macbooki i OS X, więc przydałoby się nieco zmienić temat. Tym bardziej, że Apple dąży do jednego systemu na każde urządzenie.
...
Odpowiedz
#3
Owszem, ale chodzi mi o to, że mamy na forum tematy o WP i Androidzie, brakowało o iOS, czyli system mobilny.
Odpowiedz
#4
Rozumiem Smile

OFF-TOPIC None2 Tak sobie teraz pomyślałem, że było by super, gdyby na forum udzielała się większa grupa ludzi wykorzystujących systemy zarówno OS X/iOS, jak i Linuks. Mielibyśmy wtedy fajne praktyczne porównanie zabezpieczeń obecnych w najważniejszych systemach i ich wykorzystywanie przez użytkowników.
Ale mi się marzy...
...
Odpowiedz
#5
No właśnie ja kupuję gejfona Grin, ale wciąż mam openSUSE, bo po prostu na studiach jest wygodniej.
Odpowiedz
#6
Ja osobiście miałem do czynienia z iPhonem tylko u kuzyna. Trochę zbyt kolorowy jak na mój gust.
Zdecydowanie bardziej podobają mi się urządzenia z Windows Phone.
...
Odpowiedz
#7
Nikt nie ma gejfona? Podobno ma świetny aparat, a mi na tym cholernie zależy. Tak więc albo L1020, albo iPhone.
Odpowiedz
#8
zły nie jest to fakt, ale czy lepszy od 1020 to bym raczej nie powiedział, nie wspomnę o braku lampy....
Odpowiedz
#9
Jakiej lampy? Błyskowej? L1020 ma dwie, ksenonową i LED (nie wiem po co dwie, ksenon by nie wystarczył?), gejfon ma zwykłą LED. Zdążyłem to obadać trololo.
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):Jakiej lampy? Błyskowej? L1020 ma dwie, ksenonową i LED (nie wiem po co dwie, ksenon by nie wystarczył?), gejfon ma zwykłą LED. Zdążyłem to obadać trololo.

udam ,że tego nie napisałem Wink

....ale co tak Ci zależy na tym aparacie e telefonie ?
i tak zwykła cyfrówka ,za 200 złotych zrobi lepsze zdjęcia niż najlepszy telefon...
Odpowiedz
#11
Na studiach jednak przydaje się mieć telefon z dobrym aparatem. Poza tym skoro jak już montują w smartfonach aparaty, to niech wychodzą dobre zdjęcia...

Nie znacie się i tyle. LOL
Odpowiedz
#12
Nie no fakt, aparat w telefonie czasami się przydaje. Choćby do zrobienia zdjęć kluczy produktów do przypisania w trakcie instalacji czegoś :-)

Wysłane z telefonu
Odpowiedz
#13
Mam gejfona Grin

Test test test
Odpowiedz
#14
No nie gadaj... coś Ci upadło na głowę? Grin
Odpowiedz
#15
Jestem szaleńcem Grin
Odpowiedz
#16
Którego masz 5s, czy 6?
Odpowiedz
#17
5s Wink
Na szóstkę mnie po pierwsze nie stać, po drugie jest brzydka, po trzecie 4.7 cala to za dużo.
Odpowiedz
#18
O 5s można powiedzieć, że jest to idealny i pozbawiony wad telefon. To prawda 6 ewidentnie im nie wyszła.
Odpowiedz
#19
5s działa i wygląda o-sza-ła-mia-ją-co, oszołamiająco. Wybrałem wersję "gwiezdna szarość", z kosmiczną tapetką wygląda prześlicznie.
Odpowiedz
#20
Jezuuu...Gieniu..."i ty Brutusie?"
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości