Laptop z SSD do 2000 zł
#1
Witam,
od października zaczynam studiowanie i zdecydowałem się na kupno laptopa. Fundusze są dość ograniczone, ale zakres w jakim laptop będzie używany również. W ogóle nie zależy mi na karcie graficznej,jednak chciałbym by laptop działał niezawodnie i szybko. Chodzi oczywiście o przetwarzanie danych, pracę z pakietami biurowymi itd. itp.

Warunkiem jest posiadanie SSD o przyzwoitej pojemności (128 GB ?) i zapasu pamięci RAM, dajmy na to 8 GB. Jeśli chodzi o procesor to tutaj nie mam zielonego pojęcia i zdaje się na Was. Z producentów optymalnie niech to będą Asus, Samsung, Lenovo (?)
Pomożecie?Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
A reszta? Np. jaka wielkość Cię interesuje? Coś mniejszego, czy nawet 17 calowe kloce?

Wysłane z telefonu
Odpowiedz
#3
Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
morphiusz napisał(a):Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile
Raczej nowego z takimi parametrami nie znajdziesz. Szukasz laptopa biznesowego w cenie szmelcu na prezent komunijny.
Odpowiedz
#5
Jestem skłonny pójść na kompromis. Czekam na propozycje Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Może coś takiego ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Ja bym na Twoim miejscu polował na dobrego, poleasingowego Probook, Elitebooka lub Thinkpada. Używane.. no używane, ale często są ok. Do tego osobny zakup dysku SSD jaki Ci pasuje - te dorzucane do lapów to często taki-sobie sprzęt.

Baaa.. nawet to zrobiłem, bo czekam na HP 2570p + nowa bateria (100 Wh) + nowy Crucial MX100 256 GB.
Całość wyniosła mnie 2200 zł.
Odpowiedz
#8
zord napisał(a):Może coś takiego ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fajny!

Co do Twojego modelu HP - wszystko ok, tylko przekątna matrycy..wolałbym jednak coś większego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
To zajrzyj na allegro. Bez problemu znajdziesz elitebooki poleasingowe w rozmiarach 12-15" za jakieś 1200-1700 zł.
Odpowiedz
#10
Propozycja Zorda bardzo dobra, sam chciałem Ci ten sprzęt polecićBeer

Eugeniusz napisał(a):
morphiusz napisał(a):Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile
Raczej nowego z takimi parametrami nie znajdziesz. Szukasz laptopa biznesowego w cenie szmelcu na prezent komunijny.

oj Gienek....Facepalmco się z Tobą dzieje.....nawet nie chciało Ci się sprawdzić ....
Odpowiedz
#11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Za 300 zł znajdziesz SSD + obudowę na stary dysk.
Odpowiedz
#12
Jeżeli bardzo zależy ci na matowej matrycy i niezawodności zdecydowanie poszukała bym używanego thinkpada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości