odmowa pasku zadań
#1
Elo.Ostatnio nie mogę nic przypiąć do pasku zadań bo się ścina. Jak chcę utworzyć np nowy folderto pisze (puste). Za pomoc dzięki


Linki :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Nie mam pojęcia coś ty tu znowu narobił przecież niedawno formata robiłeś Smile

Objawy ogólnie charakterystyczne,przypominające Uszkodzenie konta+Naruszenia wpisów Shell Folders+dodatkowo całkowity brak pliku hosts.

Najpierw odinstaluj wszelkie zabezpieczenia które tam masz,czyli - EMET+360 i napisz czy coś uległo zmianie.
Odpowiedz
#3
akurat instalowałem sobie program po włączeniu programu napisało że program przestał działać więc użyłem iobit unistaller (unistallera używam od 2 lat) no chyba że to przez ,,Najpierw odinstaluj wszelkie zabezpieczenia które tam masz,czyli - EMET+360 i napisz czy coś uległo zmianie.,, już próbuje ...
Odpowiedz
#4
na to wygląda że ubił mnie iobit unistaller no chyba że jest wyłączone ,,menu kontekstowe,, jezeli chodzi o utworzenie nowego folderu
inna opcja jest taka ze ktoś mógł włamaćsię do systemu i narobić mi takie problemy
Odpowiedz
#5
Tia pewnie kosmici się włamali po tajne dane Smile

Nie będziemy się tu bawić tylko utworzymy nowe konto o uprawnieniach administratora z pominięciem interfejsu.

W miejsca o nazwie KONTO,wpisz swoją nazwę jaką tam chcesz nowego konta.

Do notatnika wklej i zapisz jako fixlist.txt

Kod:
CMD: net user KONTO /add
CMD: net localgroup Administratorzy KONTO /add

Zapisany skrypt umieść obok ściągniętego programu FRST
Następnie w programie kliknij Fix

Następnie wyloguj się i zaloguj na nowe konto,napisz czy problem dalej występuje ?
Odpowiedz
#6
tak dziękuje Ci za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie czy da się zrobić by aktualizacje systemu zapisywały się na dysk D (aktualizacji jeszcze nie włączyłem) ??bo na dysku c mam zawsze 5 gb wolnego miejsca (programy + aktualizacje)
Odpowiedz
#7
Można przenieść folder WinSxS,ale jest przez to więcej problemów jak pożytku,więc ogólnie myślę że nie warto.

Windows update można wyczyścić po przez funkcję oczyszczania dysku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Jesteś wielki ! dziękuje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości