AntiVir przy kilku kontach
#1
AntyVir Guard nie działa mi przy kilku kontach. Po przełączeniu na innego użytkownika ikonka parasolki AntyVira w pasku jest złożona i AntyVir jest nieaktywny, co więcej nie moę go uaktywnić! Muszę wcześniej wylogować się z poprzedniego konta i zalogować jeszcze raz na nowego użytkownika. Na kompie mam trzech użytkowników i często wręcz nie mogę wylogowywać się przed przechodzeniem na inne konto. Utrudnia mi to znacznie pracę. Proszę o radę
Odpowiedz
#2
Tak naprawde jeszcze się z tym nie spotkałem...
Poszperam w księdze bugów i zapytam programistów...

Sorki za zwłoke cały dzien zabiegany jestem...

pzdr!
Odpowiedz
#3
hmm...ja też pytałam paru osób i nikt nie wie. Ostatnia nadzieja w Tobie , więc będę czekać.U mnie w domu często zdarza się tak ,że np. syn chce na chwilkę skorzystać ze swojego użytkownika a ja nie chcę wylogowywać się bo mam pootwierane różne rzeczy. Mam nadzieję, że będziesz mógł mi pomócGrin
pzdr !


Problem rozwiązany, szkoda tylko, że nie raczyłeś panie Adminie odpowiedzieć Sad
Odpowiedz
#4
Cytat: Problem rozwiązany

To ciesze się Smile


joldem napisał(a):szkoda tylko, że nie raczyłeś panie Adminie odpowiedzieć

Szkoda tylko że forum to nei całe moje życie i mam duuuużo spraw poza tym... Nie jestem w stanie wszystkiego sam robić... Po to postawiłem forum bo nie wyrabiałęm się z odpisywaniem na e-maile...
Odpowiedz
#5
Jarek napisał(a):bo nie wyrabiałęm się z odpisywaniem na e-maile...

aleś Ty skromny <rotfl> nie zapominaj kto Cię w AV wciagnął, stary userze ESETu ;]

Stary napisał(a):No no Smile

hmmm,,,brzmi nieco ironicznie...aczkolwiek Grin
Teoretycznie to Ty masz racje lecz perwersyjny sposob Twojej wypowiedzi nie obliguje mnie do dalszej konfrontacji z Toba, gdyz Twoj poglad zalamuje sie w najbardziej adekwatnym punkcie metafizycznej symbiozy na zasadzie dac cos drugiej osobie cos nic. A wiesz o co w tym wszystkim chodzi? trzeba tak ciac bajere zeby nikt nie szczail sie ze jestes nie kumata/y. Piata era hamburgera szosta era dinozaurow zle wyplynela na rozwoj komorki zenskiej.
Sorki, nie moglem sie pohamowac <rotfl>
Odpowiedz
#6
Stary napisał(a):Uwagi:
No no Smile //Jarek


Co to za uwagi :?:
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
Cytat: Co to za uwagi Question

taki fajny modzik ;]
dzieki niemu mod, tudzież*admin moze dać uwagę dot. postu, jakaś poprawka czy coś innego Wink Czerwona rameczka - admin, zielona - miodek ;]


*(pozdro phancy <rotfl> )
Odpowiedz
#8
Ramka czerwona do aobu płci tylko kolor tekstuinny Smile
Odpowiedz
#9
aha,m rozumiem przeslanie obu plci <rotfl> doszlo to do mnie <rotfl>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości