Steam - dodanie gry do kolekcji/przypisanie do konta
#1
Słyszałem, że jeszcze kilka godzin można zamówić Sniper elite V2za darmo na Steam. Aż mnie to zaciekawiło i się zarejestrowałem, ale... niezupełnie wiem jak to działa - chciałbym mieć możliwość skorzystania z tej gry za jakiś czas, ale nie chcę jej instalować teraz na komputerze, na którym pracuję. Inna kwestią jest to, że aktualnie nie mam dostępu do PC i tutaj moje pytanie: jak mogę sprawdzić, czy gra jest przypisana do mojego konta na Steam i będę mógł pograć po zakończeniu promocji?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#2
Gdy odwiedzisz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, powinno być tam napisane "You already own Sniper Elite V2" lub "Posiadasz już Sniper Elite V2" (musisz być oczywiście zalogowany na swoje konto Steam).

Ponadto możesz odwiedzić

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i tam na liście subskrypcji powinno być Sniper Elite V2.
Odpowiedz
#3
Tomasz napisał(a):Gdy odwiedzisz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, powinno być tam napisane "You already own Sniper Elite V2" lub "Posiadasz już Sniper Elite V2" (musisz być oczywiście zalogowany na swoje konto Steam).
No i super - mam informację Posiadasz już Sniper Elite V2
Tomasz napisał(a):Ponadto możesz odwiedzić

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i tam na liście subskrypcji powinno być Sniper Elite V2.
Na liście Licencje + Subskrypcje znajduje się oczekiwana pozycja, więc problem jak rozumiem rozwiązany. Dzięki Tomek!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#4
nikita napisał(a):Na liście Licencje + Subskrypcjeznajduje się oczekiwana pozycja, więc problem jak rozumiem rozwiązany. Dzięki Tomek!

Zapomniałem o istotnym elemencie - jako sposób pozyskania subkrypcji powinno się wyświetlać "Complimentary/Bezpłatny".
Odpowiedz
#5
Zgadza się, jest Bezpłatny .
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#6
No to masz przypisane do konta. Jak zainstalujesz aplikację Steam kiedyś tam, to będziesz miał grę w swojej bibliotece.
Odpowiedz
#7
Nikita jesteś nubem, nie potrafisz nawet obsługiwać Steam Cool
Odpowiedz
#8
lukasamd napisał(a):No to masz przypisane do konta. Jak zainstalujesz aplikację Steam kiedyś tam, to będziesz miał grę w swojej bibliotece.

Świetnie, dzięki Smile

Eugeniusz napisał(a):Nikita jesteś nubem, nie potrafisz nawet obsługiwać Steam Cool

Nie dziękuję. Odpowiedzi nic nie wnoszące do tematu będą sukcesywnie usuwane Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości