Promo na najnowszy soft ESETA
#1
2009/04/eset-nodsmart-seciutity-za-free-na-3.html
Odpowiedz
#2
W GP jest lepszy bo 90+90dni od max. 20.06.2009

chcecie więcej szczegółów? Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#3
Pewnie że chcemy,

P.S jakby "władza" tego forum usunęła to napisz mi pw
Odpowiedz
#4
Kod:
eset.pl/gazetaprawna

GPRA-
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#5
A wiesz kolego że właśnie naraziłeś się władzy podając ten kod? Grin
Odpowiedz
#6
Dzięki kolego.


tommy504 ,widzę że jedziesz na becie KIS 2010,w z związku z tym mam pytanko jak ta wersja się sprawuje?
jest stabilna?
pod jakim systemem u ciebie śmiga?
Odpowiedz
#7
Niestabilna jest narazie, miałem poważne problemy instalując i odinstalując wersję 9.0.0.323 (dziwne zamrożenia podczas instalacji i działania programu). Czekam na stabilniejsze wersje Smile

xp pro sp3
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#8
Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2010 9.0.0.340 Beta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Jurku po co to wkleiłeś w dwóch wątkach ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
ESET Smart Security, free trial key for month:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
widzę że ta promocja jest do końca życia he (jeśli ma się masę adresów mail)
Odpowiedz
#12
Dozamet1 napisał(a):widzę że ta promocja jest do końca życia he (jeśli ma się masę adresów mail)


Wcale nie jestem pewien, czy po miesiącu trzeba wpisywać nowego maila. Mam nadzieję, że nie Smile
Odpowiedz
#13
Można użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
eset jest tak zrobiony że można w nim zatrzymać odliczanie czasu do końca triala i używać w nieskończoność i to bez żadnych kraków
Odpowiedz
#15
zord napisał(a):eset jest tak zrobiony że można w nim zatrzymać odliczanie czasu do końca triala i używać w nieskończoność i to bez żadnych kraków


To prawda, ale ja używam wersji legalnej Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
Lubię ten pakiecik z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu na automatykę. Nie trzeba na nic klikać i jeżeli komuś to odpowiada, nie znajdzie lepszego rozwiązania przy takim poziomie ochrony. Firewall wbrew pozorom wcale nie jest zły a nawet uważam, że jest trochę nadwrażliwy i niecospowalnia neta. Wykrywa skutecznie ataki i wirusy sieciowe a testu na PCFlank nawet nie można zrobić Smile
Mankamenty tego pakietu, to przede wszystkim to, że jest płatny SmileSkaner stron i firewall zwalniają trochę neta a wykrywalność wirusów przez skaner nie dorównuje Avirze. Gdyby nie ThreatSense, wówczas nie byłby to zbyt dobry antywirus.
Odpowiedz
#17
Jurek napisał(a):Firewall wbrew pozorom wcale nie jest zły a nawet uważam, że jest trochę nadwrażliwy i niecospowalnia neta.Skaner stron i firewall zwalniają trochę neta a wykrywalność wirusów przez skaner nie dorównuje Avirze.


Nie zauważyłem aby ESET SS spowalniał w jakikolwiek sposób działanie internetu Smile
Odpowiedz
#18
Ratatui napisał(a):Nie zauważyłem aby ESET SS spowalniał w jakikolwiek sposób działanie internetu Smile


Posiadasz Ratatui mocny komputer i przypuszczam, że stosunkowo szybkie łącze, dlatego nie dostrzegasz różnicy. U mnie pomiędzy zestawem Avira Personal + Outpost Free a ESET SS, różnica w szybkości otwierania stron a nawet pracy komputera jest zauważalna.
Odpowiedz
#19
Klucz z ESS działa z NOD32?
Odpowiedz
#20
tak i na odwrótSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości