Pilna pomoc dla Ninki Kublik
#1
[Obrazek: 10325275_1447760722137335_1511760982845333139_n.jpg]

Witam.
Chciał bym prosić wszystkich o pomoc dla malutkiej Ninki Kublik chorej na nowotwór Neuroblastoma.Wystarczy wysłać sms : nr 72052 w treści NINKA koszt to tylko 2.50zł.Mam nadzieję że całe grono z Safegroup pomoże w uzbieraniu pieniędzy na dalsze leczenie Niny.

Tu jest strona poświęcona temu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ps.
I taka mała prośba.Kto wpłacił niech wpiszę pod spodem że dorzucił cegiełkę od siebie.Niech inni widzą że nie jesteśmy obojętni na krzywdę ludzką .

Do administracji.Wiem że to forum o bezpieczeństwie ale jest to wyjątkowa sytuacja wiec proszę o nie kasowanie tematu.


Dodano: 16 maja 2014, 13:31

Pomogłem.


Dodano: 17 maja 2014, 12:40

Zero odzewu .Jestem zniesmaczony Sad(.
Odpowiedz
#2
Jaki chciałeś odzew? Prosiłeś o wysyłanie smsów a nie o komentarze.
Odpowiedz
#3
Ps.
I taka mała prośba.Kto wpłacił niech wpiszę pod spodem że dorzucił cegiełkę od siebie.Niech inni widzą że nie jesteśmy obojętni na krzywdę ludzką .

Czytaj ze zrozumieniem.
Odpowiedz
#4
Widocznie jeszcze nikt nie wysłał SMS-a. Uczestnictwo w akcjach tego rodzaju nie jest obligatoryjne, więc nie możesz oceniać zaangażowania użytkowników.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#5
Sorgi napisał(a):
Dodano: 17 maja 2014, 12:40

Zero odzewu .Jestem zniesmaczony Sad(.


Pomogłem.
Osobiście uważam, że taka krytyka jest trochę nad wyraz, choć rozumiem emocje. Tak, jak koledzy pisali, do każdego należy decyzja, czy pomóc, czy nie. Tym bardziej, że są różne formy pomocy w takich przypadkach albo ktoś chce pozostać anonimowy (sam znam takie przypadki).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości