Promocja Panda Cloud Antivirus 3 PRO na 180 dni
#1
Cytat: Panda Cloud Antivirus to profesjonalny program antywirusowy, oferujący ochronę komputera w technologii Cloud Computing. Produkt firmy Panda Security zabezpiecza użytkowników przed złośliwymi aplikacjami, wykonując procesy analizy za pośrednictwem internetu, dzięki czemu wpływ na wydajność komputera osobistego jest zminimalizowany.

Program chroni system i dane użytkownika w czasie rzeczywistym. Korzystając z Pandy możemy bezpiecznie przeglądać strony internetowe i wykonywać różne czynności na komputerze. Program oferuje nowoczesny mechanizm analizy behawioralnej, dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych oraz czytelny i w pełni spolszczony interfejs użytkownika. Warto też wspomnieć o monitorowaniu połączeń internetowych bazując na aktywnych procesach.

Panda Cloud Antivirus dostarcza najszybszej ochrony przed najnowszymi i najbardziej niebezpiecznymi wirusami. Jest to możliwe dzięki Kolektywnej Inteligencji - zaawansowanej technologii Panda Security. Umożliwia ona gromadzenie "w chmurze", jak popularnie określa się internet, informacji o złośliwym oprogramowaniu w celu automatycznego rozpoznawania i klasyfikowania nowych wirusów. Proces analizy i eliminacji nowego zagrożenia zajmuje kilka minut. W odróżnieniu od tradycyjnych metod ochrony nie są w tym celu angażowane zasoby komputera użytkownika. Kolektywna Inteligencja jest więc połączeniem technologii lokalnej detekcji z przetwarzaniem w czasie rzeczywistym w tzw. "chmurze" co zapewnienia maksymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera.

Zmiany i nowości w wersji 3.0:

pojawił się nowy wygląd interfejsu użytkownika – jest bardziej nowoczesny i przyjazny w obsłudze,
zestaw ratunkowy – przydatne narzędzie w sytuacjach awaryjnych, gdy komputer zostanie zainfekowany groźnym wirusem,
możliwość planowania skanowania – teraz dostępne w wersji darmowej, automatyczne skanowanie i usuwanie zagrożeń znajdujących się na dyskach i nośnikach USB (teraz dostępne również w wersj darmowej),
nowy wbudowany monitor WiFi (wymagane wersja PRO),
poprawiono stabilność i wydajność programu,
usprawniono proces wykrywania szkodników i innych zagrożeń,
nowe możliwości po zalogowaniu się do konta na stronie producenta oprogramowania. Uzyskamy możliwość przeglądania dokumentacji, zarządzania usługami i kontaktowania się z pomocą techniczną.




Aby skorzystać z promocji wystarczy zainstalować specjalnie przygotowany instalator:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Mirror 2:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Dziękówa Zord! Promo na świetny soft, a w PRO jest m.in. zapora więc.. pobieram Wink
Odpowiedz
#4
Dam jej 2 szansę, tylko muszę kopię zrobić przed instalacją Wink

Nic to nie dało, mam jakiś błąd i nie pozwala się zainstalować. Udało się za to darmową wersję wreszcie ruszyć, a ten firewall to mi nie jest potrzebny do szczęścia.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#5
Mama takie pytanko.Jak mam odłączony internet to wtedy nie chroni mnie ???
Odpowiedz
#6
buri napisał(a):Dam jej 2 szansę, tylko muszę kopię zrobić przed instalacją Wink

Nic to nie dało, mam jakiś błąd i nie pozwala się zainstalować. Udało się za to darmową wersję wreszcie ruszyć, a ten firewall to mi nie jest potrzebny do szczęścia.


może wyłacz firawala systemowego przed instalacją wersji PRO to ruszy - tak podejrzewam!!! daj znać czy pomogło!!!
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#7
witek21 napisał(a):może wyłacz firawala systemowego przed instalacją wersji PRO to ruszy - tak podejrzewam!!! daj znać czy pomogło!!!

Wolałbym jakbyś nie krzyczał na mnie, nie przepadam za tym. Druga sprawa instalacja pada mi właśnie po pobraniu kiedy chce zacząć się instalować. Firewall nie ma nic do rzeczy, bo to jak widać w sygnaturce standardowa zapora z Windowsa.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#8
Mam dokładnie to samo - instalator zawiesza się pod koniec etapu "kończenie instalacji"..

Sprawdzałem tą instalkę, instalkę wersji free - efekt ten sam..
Real Time: Windows Defender, Online Armor Premium
On Demand: Malwarebytes Antimalware, Hitman Pro, EEK
Backup: EaseUS Todo Backup Free 5.0, FreeFileSync
Odpowiedz
#9
Sorgi napisał(a):Mama takie pytanko.Jak mam odłączony internet to wtedy nie chroni mnie ???
Jeżeli się nie mylę, to nie (skaner w chmurze nie działa bez internetu), ale włącz (nie wiem czy to jest domyślnie włączone) w ustawieniach pandy "analizę behawioralną", co umożliwi ochronę wteż w trybie offline. Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
buri napisał(a):Dam jej 2 szansę, tylko muszę kopię zrobić przed instalacją Wink

Nic to nie dało, mam jakiś błąd i nie pozwala się zainstalować. Udało się za to darmową wersję wreszcie ruszyć, a ten firewall to mi nie jest potrzebny do szczęścia.


moze było np 300 takich ,,exe,, i limit/ potrzebuje licke na 3 miesiace
Odpowiedz
#11
krisbtm napisał(a):Mam dokładnie to samo - instalator zawiesza się pod koniec etapu "kończenie instalacji"..

Sprawdzałem tą instalkę, instalkę wersji free - efekt ten sam..


Próbowałeś wyczyścić rejestr CCleanerem bądź Auslogics? Możliwe że miałeś zainstalowaną którąś z wcześniejszych Pand i jakieś wpisy ze sobą kolidują.
Odpowiedz
#12
Czy ten program jest lepszy niż wersja IS?
Mam też drugie pytanie czy program posiada ochronę bankowości?
Odpowiedz
#13
Cytat: Mam dokładnie to samo - instalator zawiesza się pod koniec etapu "kończenie instalacji"..
Sprawdzałem tą instalkę, instalkę wersji free - efekt ten sam..


To samo u mnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości