atak z adresu 0.0.0.0 podany adres mac
#41
heeh... a co z ta informacja w programie gg?to mozliwe zebym miala keyloggera?
Odpowiedz
#42
wiadomo że możliwe a myślisz że np jak zmienia się status zresztą poszukaj w necie były już takie tematy gg keylogerem jest i basta Tongue ale jak na razie nie było informacji żeby coś zapisywał i gdzieś wysyłał ale taka możliwość jest ...
programy zabezpieczające nie wykrywają tylko dla tego ze ten program mają w bazie wykluczeń jako bezpieczny
Odpowiedz
#43
no wlasnie dlatego dziwne ze norton cos wykryl... Sad
Odpowiedz
#44
A nie masz przypadkiem banner killera?
Odpowiedz
#45
kiedys uzywalam ale nie pamietam czy wtedy byl wlaczony... a co to ma wspolnego ?
Odpowiedz
#46
Ano ma bo on zmienia kod binarny GG (przynajmniej tak twierdzi moja zapora) co powoduje, że program nie jest weryfikowany automatycznie (u mnie Zemanie się to nie podobało).

Tak więc sprawdź czy nie jest to też Twój przypadek.
Odpowiedz
#47
Gnome napisał(a):Ano ma bo on zmienia kod binarny GG (przynajmniej tak twierdzi moja zapora) co powoduje, że program nie jest weryfikowany automatycznie (u mnie Zemanie się to nie podobało).

Tak więc sprawdź czy nie jest to też Twój przypadek.


Używam Banner Killer 2 z Outpostemoraz chwilowo używałem również z NIS i nie było problemu.
Cały młyn wynika z używania dwóch firewalli.

Najlepiej wyłączyć firewall w NIS i przeskanować system Avirą oraz skanerem Outposta.
Odpowiedz
#48
mam jeszcze takie pytanie, jesli firewall pokazuje mi adres mac to ten kompyter jest z mojej sieci ? czy jest mozliwosc odczytu przez firewalla adresu MAC z komputera spoza sieci ?
Odpowiedz
#49
ktostaki napisał(a):mam jeszcze takie pytanie, jesli firewall pokazuje mi adres mac to ten kompyter jest z mojej sieci ? czy jest mozliwosc odczytu przez firewalla adresu MAC z komputera spoza sieci ?


czywiście że tak
Odpowiedz
#50
tonigdy sie nie dowiem ... a istnieje mozliwosc ataku ARP spoza sieci?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości