Inne Screenpresso PRO za darmo
#1
Cytat: Screenpresso przechwytuje twój ekran (zrzuty ekranu i wideo w HD) do twoich materiałów szkoleniowych, prezentacji, raportowania błędów IT, i wiele więcej...

Lekkie narzędzie do przechwytywania ekranu dla Windows z wbudowanym edytorem obrazów i opcją udostępniania.

Kluczowe Funkcje

Przechwytywanie obrazu
Przechwytuj pełny ekran, część ekranu lub wybrane okno za pomocą jednego skrótu.

Nagrywaj filmy HD
Nagrywaj swój ekran (w MP4, WebM, WMV, OGG) i eksportuj do HTML5.

Przechwytuj treści przewijane
Nie mieści się na ekranie? Stwórz zrzut z użyciem funkcji autoprzewijania.

Wbudowany edytor
Przytnij, podświetl lub zamieść komentarz do części przechwyconego obrazu, dodawaj cienie, zaokrąglone rogi, odbicia i więcej.

Workspace
Nie zawracaj sobie głowy zapisywaniem zrzutów lub filmów na dysku, Screenpresso zrobi to za ciebie.

Udostępniaj swoje zrzuty ekranu
Udostępniaj w łatwy sposób swoje zrzuty ekranu przez Evernote, Google Drive, Twitter, Facebook, G-Mail, Flickr, Minus, Dropbox, Imgur, Hightail lub FTP

Udostępniaj swoje filmy na YouTube
Szybko wysyłaj swoje filmy na YouTube w HD aby stworzyć Screencast

Wersja przenośna
Brak konieczności instalacji, możesz uruchomić aplikację od razu po ściągnięciu



Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dziękówa zord, świetny progs Smile
Odpowiedz
#3
Promocja się skończyła??
Odpowiedz
#4
Trwa nadal, tylko klucz dostaniesz dopiero po zakończeniu promocji.
Odpowiedz
#5
Tak swoją drogą... Na Win 8 Pro x64, przy Recommended Security Settings w EMET i UAC na max był problem przy przechwytywaniu obrazu w tle. Podczas uruchamiania Menedżera zadań należy potwierdzić jego uruchomienie - po akceptacji na monicie przy przyciemnionym ekranie Screenpresso już leżał. Zgłosiłem błąd z informacjami technicznymi na maila dostępnego na stronie producenta i... po niecałych dwóch dniach dostałem odpowiedź z informacjami, że błąd udało się odtworzyć wg zamieszczonego przeze mnie opisu. A co najlepsze - od razu pojawiła się nowa wersja (1.5.2.1), która umożliwia mi nagranie filmu wraz z uruchomieniem Menedżera zadań! Smile działają szybko i są uprzejmi - fajnie, duży plus.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości