SanityCheck - slyszal ktos?
#1
System operacyjny:
Windows 7 64bit


Zastosowanie:
Uniwersalne

Slyszeliscie moze o programieSanityCheck ? Czytalem gdzies, ze dedykowany jest specjalnie pod 64bitowe systemy. Strona produktu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ps: Sorry ze bez polskich znakow ale w Ubuntu 14.04 cos jest z nimi nie tak u mnie<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Ps2: Zrobilem skan systemu i zupelnie nie rozumiem wynikow/raportu, ktorego jakby nie ma...dziwny program.
Odpowiedz
#2
nmarx napisał(a):Ps2: Zrobilem skan systemu i zupelnie nie rozumiem wynikow/raportu, ktorego jakby nie ma...dziwny program.

Właśnie dlatego nie powinieneś go używać, nawet testowo...nazwa je mi znajoma, ale nie używałem go...to program dla raczej zaawansowanych użytkowników, którzy zajmują się analizą ewentualnych infekcji i naprawianiem systemu na poziomie profesjonalnym raczej. Raporty pokazują wyniki, ale nie sugerują co jest złe...to użytkownik na podstawie swojej wiedzy i umiejętności musi zdecydować, co wymaga zmiany/naprawy.
Nie twierdzę, że to narzędzie zbyt wymagające wobec Ciebie, ale lepiej sobie odpuścić takie programy, jeśli nie mamy zamiaru tym zajmować się profesjonalnie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości