Inne Emsisoft Anti-Malware na 6 m-cy
#1
Panie/Panowie już w poniedziałek można za 5,99PLN mieć ten zajefajny program na całe 6 miechów .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
No to chyba kupię z 2 numery Grin Dzięki za info ;P
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#3
Do najlżejszych chyba nie należy?
Odpowiedz
#4
Jak ten pakiet wypada w porównaniu z Bitdefenderem? W testach jest trochę niżej niż Bit ale na stronie emsisofta jest już na pierwszej pozycji.
Emsisoft
Odpowiedz
#5
Dziwne, że jest niżej skoro Emsisoft ma dwa silniki - swój i Bitdefender''a. Mimo wszystko wyżej cenię produkt Emsisoftu za detekcje i świetny bloker behavioralny.No i nie sugerowałbym się takimi testami.
Odpowiedz
#6
Wejdziesz na stronę Kaspersky to znajdziesz info.iż to on lepszy wejdziesz na G-Date to samo itd.Generalnie Emsisoft jako firma ma wręcz bardzo dobrą opinie na którą pracuje już spory kawałek czasu a do tego tutaj masz za 6PLN na 6m-cy więc nic tylko brać bo to niemal jak za darmo.
Odpowiedz
#7
Czy te licencje się łączą? Czy jeden kod na 6-mcy tylko?
Odpowiedz
#8
No raczej nie połączysz. Za 6 zł na 6 miesięcy to mało? Tongue
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#9
Nawet nie trzeba nic płacić - wystarczy wejść tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wypełnić imieniem i nazwiskiem, emailem oraz wymyślonym hasłem i gotowe!
Odpowiedz
#10
Dusiek napisał(a):Wejdziesz na stronę Kaspersky to znajdziesz info.iż to on lepszy wejdziesz na G-Date to samo itd.Generalnie Emsisoft jako firma ma wręcz bardzo dobrą opinie na którą pracuje już spory kawałek czasu a do tego tutaj masz za 6PLN na 6m-cy więc nic tylko brać bo to niemal jak za darmo.

Generalnie podczas krojenia /i testowania tortu każdy zachwala własne składniki bez podania receptury końcowej
Odpowiedz
#11
Dziwna sprawa, Emsisoft kazał mi przetłumaczyć stronę z formularzem, zrobiłem to. Patrzę, jest po angielsku. Ktoś mnie tu wykorzystuje...
Odpowiedz
#12
Nie zdążyłem kupić jeszcze, a już mam Emsisoft za free ;D Dzięki za info ;P
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#13
Dzięki konrad11901.Podając skrzynkę na wp zaistniały jakieś problemy ale na interie już nie.
Z tego co doczytałem klucz trzeba aktywować w ciągu 2 miesięcy."Please bear in mind that the license key needs to be used within 2 months
after purchase, as it will expire otherwise."

Jeszcze raz dzięki
Immunet - PC Tools  Firewall Plus
Odpowiedz
#14
slav napisał(a):Z tego co doczytałem klucz trzeba aktywować w ciągu 2 miesięcy."Please bear in mind that the license key needs to be used within 2 monthsafter purchase, as it will expire otherwise."

PC Format pisze, że strona jest ,,czynna'''' do 1.05.2014, a klucze można aktywować do 31.05.2014.
Odpowiedz
#15
Mógłby mi ktoś napisać gdzie mam się zarejestrować? Kupiłem pc format ale tam również jasno nie wytłumaczyli.
Odpowiedz
#16
Nie wiem czemu za każdym razem na starcie pojawia mi się kreator Emsisoft ukończyłem go już chyba 4 razy i nadal to samo ma ktoś podobny problem?
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#17
ollek22 napisał(a):Nie wiem czemu za każdym razem na starcie pojawia mi się kreator Emsisoft ukończyłem go już chyba 4 razy i nadal to samo ma ktoś podobny problem?

Odinstaluj, zrestartuj pc.
Pobierz to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Uruchom, zaakceptuj informację, upewnij się że wszystkie obiekty są zaznaczone i kliknij "remove selected...", zrestartuj komputer. Zainstaluj ponownie EAM.


Dodano: 10 kwie 2014, 17:15

bit napisał(a):Mógłby mi ktoś napisać gdzie mam się zarejestrować? Kupiłem pc format ale tam również jasno nie wytłumaczyli.

Tani chwyt.

W artykule jest podana strona. Nie potrafisz wpisać tego adresu?
Odpowiedz
#18
Dusiek napisał(a):Panie/Panowie już w poniedziałek można za 5,99PLN mieć ten zajefajny program na całe 6 miechów .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki za info! Beer
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości