AVG LinkScanner: darmowa ochrona przed groźnymi odnośnikami
#1
AVG Technologies wprowadza dzisiaj AVG LinkScanner jako darmowy, pojedynczy produkt, którego zadaniem jest ochrona użytkowników przed niewidocznymi zagrożeniami online.

Wiecej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
Pobrałem i przy próbie uruchomienia instalatora pojawia się komunikat "Odmowa dostępu"
Odpowiedz
#3
Pablosss napisał(a):Pobrałem i przy próbie uruchomienia instalatora pojawia się komunikat "Odmowa dostępu"


U mnie wszystko OK, zainstalowalem z ciekawosci... nic specjalnego, to samo ma WOT, LS rowniez nie wspiera Opery.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
Creer napisał(a):U mnie wszystko OK, zainstalowalem z ciekawosci... nic specjalnego, to samo ma WOT, LS rowniez nie wspiera Opery.


Nie można porównywać AVG LinkScanner z WOT ponieważ jest to skaner antywirusowy HTTP, odpowiednik WebGuarda. Wydaje mi się, że może być idealnym uzupełnieniem Aviry Presonal, która tego skanera nie posiada. Zaraz wypróbuje Smile
Odpowiedz
#5
Jurek napisał(a):
Creer napisał(a):U mnie wszystko OK, zainstalowalem z ciekawosci... nic specjalnego, to samo ma WOT, LS rowniez nie wspiera Opery.


Nie można porównywać AVG LinkScanner z WOT ponieważ jest to skaner antywirusowy HTTP, odpowiednik WebGuarda. Wydaje mi się, że może być idealnym uzupełnieniem Aviry Presonal, która tego skanera nie posiada. Zaraz wypróbuje Smile


Z tego co wyczytalem ze strony AVG ma taka sama funkcje jak WOT, tyle ze instaluje sie na komputerze i implementuje w wybranych przegladarkach. Strony analizuje na podstawie bazy ktora jest zapisana na serwerze/ewentualnie pobiera ja i wykorzystuje lokalnie.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Wszedłem na kilka zawirusowanych stron. Guard Aviry blokował wirusy a ten wynalazek żadnej reakcji. Kosz.
Odpowiedz
#7
U mnie dodatkowo zwolnil wczytywanie stron... przeniosl mnie w dawne czasy kiedy to byly modemy o zawrotnej predkosci 37kbps lub 56kbps ^^... no tylko wyglad obecnych stron sie nie pokrywa z tym co dawniej bylo Grin
Wrazenia z uzytkowania - bezcenne Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#8
Było kiedyś już coś takiego ewido Link scanner, tyle że w tej formie -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zwalnia wyświetlanie stron, pamiętam jak kupiłem modem 56k i jedna strona otwierała się 3 minuty (wp).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#10
Czemu podałeś link z FeedBurner''a? Czy teraz wszyscy będą pisać o każdym nowym programie? Nie ma tu żadnej rewelacji. Tylko wtyczka działa z FF4 i nic więcej.
Odpowiedz
#11
Też uważam że to nie jest rewalacja. Biorąc pod uwagę jego konkurenta Avast WebRep to AVG jest gorsze:
- Za duże te ikonki reputacji, chociaż są czytelne
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#12
LinkScanner jest o tyle fajny, że skanuje strony w realtime. Nie wykrywa hostujące malware tylko exploity (nie zawsze zresztą).
Czasem jest wolny, ogólnie nie używam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
bo morphisz to comodoTongue

ja niedawno przy testowaniu AVG używałem AVG LinkScanner i niezbyt mi sie podobaWink WebRep jest dla mnie sprawniejszy.
To tylko moja opinia- opinia małego komputerowca Tongue
Aktualnie:
AVAST! Free 6.0 + COMODO Firewall+ MBAM PRO
Odpowiedz
#14
Dla mnie ten LinkScanner jest slaby. Osobiscie wole bardzie wartosciowe producty, takie jak miedzy innymi McAfee SiteAdvisor. Troche inny typ dzialania, ale znakomiecie spelnia swoje funkcje i zdaniem mojej skromnej osoby wypada lepiej.
Odpowiedz
#15
Połączyłem tematy, bo już był temat o AVG LinkScanner.
Następnym razem proszę sprawdzać, zamiast wrzucać nowe, no chyba że zmiany są gigantyczne i poprzednia dyskusja spora.
Odpowiedz
#16
Czy komukolwiek kiedykolwiek w ostatnio czasie tenże LinkSkaner zablokował jakąkolwiek szkodliwą witrynę?
Odpowiedz
#17
Ja używałem go przez jakieś pół roku i nic nie zablokował, nawet w wynikach wyszukiwania nigdy nie natknąłem się na oznaczenie "niebezpieczna witryna". Teraz już go nie używam i nie zaufam mu chyba już nigdy.
Aktualnie na pokładzie McAfee Site Advisor Live i WOT i wszystko gra. Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#18
To mam rozumieć że AVG LinkScanner jest nic nie warty??.Lepiej zainstalować McAfee Site Advisor Live?
Odpowiedz
#19
Sorgi napisał(a):To mam rozumieć że AVG LinkScanner jest nic nie warty??.Lepiej zainstalować McAfee Site Advisor Live?

Zdecydowanie tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości