Promocja Adguard Premium za darmo na pół roku
#1
Cytat: Adguard Web Filter to skuteczne narzędzie do blokowania reklam i filtrowania ruchu sieciowego. Aplikacja pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia komputera (ochrona przed phishingiem i szkodliwymi adresami) oraz programu usprawniającego przeglądanie zasobów sieci Web (usuwanie niepotrzebnych treści, takich jak widżety portali społecznościowych czy okna popup). Narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi dostępnymi na rynku (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Maxthon, Avant, Flock, SeaMonkey i inne).


Aby skorzystać z promocji należy zainstalować specjalnie przygotowaną 180 dniową wersje trial

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocyjny instalator:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Miałem go nie używać w związku z dużym użyciem cpu...
No ale ta promo.. Dzięki wielkie zord Grin
Odpowiedz
#3
Adguard Premium- wersja 5.10.2004
Promocja 6 miesięcy za darmo na:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Działa jeszcze to promo? Czy mógłby ktoś napisać jak zainstalować? Pewnie dałbym radę sam ale nie jest po polsku jak widać, więc nie wiem gdzie kliknąćSmile
Odpowiedz
#5
bit napisał(a):Działa jeszcze to promo? Czy mógłby ktoś napisać jak zainstalować? Pewnie dałbym radę sam ale nie jest po polsku jak widać, więc nie wiem gdzie kliknąćSmile


Zorda sposób jest najlepszy bo klikasz w link i pobiera Ci .exe (Promocyjny instalator), co do instalacji to znając zycie akceptujesz regulamin i wciskasz ,,next,,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości