dobór karty graficznej
#1
System operacyjny:
Windows XP Professional 5,1
Serwice Pack 3


Zastosowanie:
Internet, gry oraz ogólne multimedia. Spaliła mi sie stara karta graficzna GeForce 8500 GT 1GB i chciał bym ja zastąpić bardziej wydajna lecz taka aby nie ingerować w resztę osprzętu komputera. Mam możliwość kupna
ATI RADEON 4300/4500 1GB, EVGA GeForce 9400 GT 1 GB, Ati Radeon HD 5570 1GB DDR3. Mogą być jakieś inne propozycje do około 100PLN.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera:
Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E4600 2,40GHz
Pamięć ram: 2 GB
Zasilacz: 400W Ibox
Płyta główna: MSI
Model płyty to MS-7507 (CPU-1)
Wersja 1.0
Odpowiedz
#2
Cytat: Płyta główna: MSI a modelu nie pamiętam niestety

Musisz podać model płyty Wink Sprawdzian programem speccy.
Odpowiedz
#3
Płyta nie jest mocno potrzebna.
Bym rozpatrzył na twoim miejscu kartę HD 5570ale prawda jest taka, ze zasilacz nie jest najlepszą konstrukcja i pomyśl nad zmiana jego.
Jest to konstrukcja z czarnej listy. Pomyśl nad jakimś może Fortron na allegro do 40zł coś by się znalazło. coś pokroju 350W a 400W.
Odpowiedz
#4
Szukaj HD 4850.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#5
Model płyty to MS-7507 (CPU-1)
Wersja 1.0
Co do karty nie musi być dużo bardziej wydajna niz stara, gdyż tamta w zupełności mi już wystarczała.


Dodano: 21 mar 2014, 14:16

Patrick Bateman napisał(a):Szukaj HD 4850.

Miałeś na myśli taka kartę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Jeśli nie to podeślij jakąś aukcje z tą o której pisałeś.
Odpowiedz
#6
Tak, wybierz sobie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warto dołożyć trochę do tej twojej stówy.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#7
Widzę właśnie po forach jak czytam, testach itp. Kupię raczej 512mb aby jeszcze ten mój zasilacz dawał jakoś rade i dodatkowe chłodzenie to za ok 180-200 kupi sie cos dobrego.
Odpowiedz
#8
jak kupisz HD 4850 to zmień odrazu w tedy zasilacz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości