Kupimy twoja opinie
#1
Ostatnio kupiłem karte graficzna na allegro za ok 150 pln. Po zakupie wystawiłem neutralna opinie - głównie dlatego ze informacje na aukcji były mylace - brak sledzia low profile i inny wyglad karty. No i firma od miesiaca dobija sie zeby anulowac ta opinie co mnie troche dziwi poniewaz nic takiego drastycznego w niej nie zostało zawarte. Najnowszy ich pomysł:

Cytat: ponawiamy prośbę o obustronne usunięcie neutralnego komentarza. Oczekiwanego przez Pana śledzia niestety nie mogliśmy wystawić na aukcji ponieważ nie posiadamy go w swojej ofercie. Przy polubownym zakończeniu transakcji
i anulowaniu opinii w ramach rekompensaty otrzyma Pan na adres
e-mail kod do gry Total War: Rome 2 o wartości ok 100zł.


Strasznie mnie to smieszy ale i tak nie postapili jak inni - dali mi opinie neutralna a nie negatywna co chyba stało sie standardem na allegro.
Odpowiedz
#2
Ale dostałeś kartę tej firmy i o tych samych parametrach co była opisana w aukcji , czy po prostu inną kartęCi wysłali?

btw: co Cię śmieszy w tym ,że firma nie chce mieć neutralnych komentarzy i stara się anulować takowe ?
Odpowiedz
#3
Karta jest spoko, nic lepszego nie pojdzie w tym kompie.
Odpowiedz
#4
zalew napisał(a):Karta jest spoko, nic lepszego nie pojdzie w tym kompie.

No to jak dostałeś kartę taką jak zalicytowałeś, to nie powinieneś im wystawiać neutrala , a firma chce jeszcze dać Ci za darmo grę o wartości 120 pln więc zachowali się bardzo w porządku.
Nie znam szczegółów aukcji, ale zapewne mógłbyś tą kartę nawet oddać , a nie wystawiać im neutrala.
Ja bym Ci wystawił negatywa za takie zachowanie.
Odpowiedz
#5
Też bym tak zrobił. Jeśli coś nie gra, to nie wystawia się neutrala / negatywa, tylko kontaktuje z firmą.
Możliwe, że od razu w ramach rekompensaty zaproponowaliby wymianę na co innego lub tę grę. Czy to nie świadczyłyby o nich dobrze?

Sam stoję po stronie barykady gdzie są klienci, niemniej jak się rozejrzeć, to niektórych definitywnie nie rozumiem, choć niby są po tej samej stronie...
Odpowiedz
#6
Trochę się pośpieszyłeś z wystawieniem komentarza, mogłeś najpierw skontaktować się ze sprzedawcą i dopiero potem wystawić ocenę. Teraz to musztarda po obiedzie.
Odpowiedz
#7
Oj teraz wy przesadzacie - oczywiscie ze sie kontaktowałem z firma i zgłosiłem im uwagi. Zaproponowali zwrot co mnie nie urzadzało bo karta jest ok. Prosilem uprzejmie zeby zgodnie z tym co pisali na stronie aukcji (był wpis ze jest instrukcja montazu sledzia low profile co uznałem za dowod ze takowy sledz jest w komplecie) wystawili sledzia na aukcji bym mogł go kupic (nie chciałem za darmo, na allegro nie było takiej oferty wogole). Powiedzieli ze czegos takiego nie maja w ofercie (zakładam ze nie chciało im sie szukac). OK kupiłem gdzie indziej przepłacajac za transport, na allegro zazwyczaj paczka ekonomiczna jest dosc tania. Dałem opinie jaka dałem i uznałem ze po sprawie. A oni tu jakies podchody zeby anulowac głupia opinie neutralna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości