DuckDuckGo - wyszukiwarka ceniąca twoją prywatność
#41
Gabriel Weinberg pochwalił się na blogu, że wyszukiwarka obsłużyła już 10 miliardów zapytań, oraz rekordowym wynikiem 14 milionów zapytań 10 stycznia 2017.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Paranoicy, rośniemy w siłę! Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#42
ja tam wole Startpage Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#43
Tę kaczkę powinien w Polsce rząd zablokować :p
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#44
Wyszukiwarka chcę zainstalować swoje rozszerzenie do FF Wiecie o co z tym chodzi?
Ogólnie wyszukiwarka całkiem fajna tylko brakuje mi w niej wyszukiwania wiadomości na jakiś temat tak jak można to zrobić w Google
To jedyny minus według mnie.
Odpowiedz
#45
Wad znalazło by się sporo więcej, np. dużo gorsza wyszukiwanie obrazków, i zdecydowanie gorsze indeksy w przypadku niektórych stron. Niemniej jednak, u mnie DDG obsługuje już grubo ponad 90% moich zapytań i dobrze mi z tym Suspicious

Co do instalacji rozszerzenia, to dziwne - od 2 lat DDG jest wbudowane w FF i można go wybrać jako domyślny silnik wyszukiwania. Może go dawniej usunąłeś, i dlatego teraz chce się zainstalować jako dodatkowe rozszerzenie?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#46
Pewnie wywalił i ma konto założone z synchronizacją danych i mu przywraca jego setup bez DDG, istnieje taka możliwość Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#47
Na co dzień korzystam z DDG i obsługuje 99% moich zapytań. Niestety w pewnych sytuacjach Google wciąż działa lepiej - wyszukiwanie obrazków daje o wiele szersze wyniki, lepsze są też rezultaty dla bardziej skomplikowanych zapytań.

Jednak w przypadku, gdy Googlowi brakuje mojego profilu, proste kwerendy czasem dają lesze wyniki u mniejszej konkurencji (patrz: załącznik) Wink


Załączone pliki Miniatury
       
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości