Zmiana godziny aktualizacji
#1
Siemano mam takie pytanko jak zmienic godzine wktorej AntiVirma sie aktualizowac :?::?::?:Gdyz z tego co sie dowiedzialem to moj AntiVir bedize sie zawsze aktualizowal o 23:51(moment w ktorym dokonano pierwszej aktualizacji po instalacji programu) gdyz wczoraj nie wlaczalem kompa wiec dzisiaj rano wyskoczylo mi ze mam stara baze wirusow i musialem zaktualizowac go recznie. AntiVir nie zrobil tego automatycznie. Czy to oznacza ze zawsze jak skoncze prace na kompie przed 23:51 to bede musial aktualizowac program recznie prosze o pomoc i szczegolowy opis co i jak trzeba zrobic:!::!:


POZDRO :twisted::twisted::twisted:

---------------------------------------------------------------
Strona i forum pierwsza klasa brawo dla pomyslodawcow i wykonawcow :!::!:
Odpowiedz
#2
On ustala czas tak: np. aktualizowałeś o 15.00 + 24 godziny Smile
Inaczej to tylko w wersji premium...
pzdr!
Odpowiedz
#3
a w scheduler nie da się tego zmienić? nie chce mi sie instalować programu ale najprawdopodobniej jest tam odpowiednia opcja. można też spróbowac usunąć zadanie aktualizacji i stworzyć nowe tym razem o rozsądnej godzinie.
Odpowiedz
#4
Cytat: a w scheduler nie da się tego zmienić?

Niestety wersja classic umożliwia jedynie co 24 godzinne aktualizacje automatyczne dlatego aby nie zapchać serwerów Smile
Odpowiedz
#5
a nie da się zadania skasować i zaplanować nowego?
Odpowiedz
#6
Skasować i nowe zrobić tak ale najniższa wartość dla aktualizacji to 24 godziny...
pzdr!
Odpowiedz
#7
Jarek napisał(a):to 24 godziny...

a Premiym???GrinGrinMożna się zalapać dla betatesterów są do końca wakacji + możliwy upgrade Wink
Odpowiedz
#8
no tak ale kolega nie narzeka na czestotliwośc tylko na porę aktualizacji a po skasowaniu taska ona powinna się zmienić
Odpowiedz
#9
a Windowsowy Scheduler??
PS: sorki nie doczytałem Wink
Odpowiedz
#10
Szkoda ze nie mozna tego zmienic. Znowu mam z stara baze sygnatur i musze aktualizowac go reczniemam nadzieje ze w kolejnych wydaniach programu cos sie zmieni i dopracuja Aktualizacje porogramu.Oznacza to codzienna reczna aktualizacje ale co sie nie robi dla bezpieczenstwaGrinGrinGrin


POZDRO GrinGrinGrin
Odpowiedz
#11
No dobra zrobilem tak jak napisales. Mam takie pytanie jezeli bede mial zaznaczone nowe zadanie aktualizacji to co ustawilem i zadanie aktualizacji domyslnej programu to czy bedzie on mi sie aktualizowal o 11:25(zadanie domyslne) i 16:34(zadanie ustawione przeze mnie) :?::?::?:



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




POZDRO:twisted::twisted:
Odpowiedz
#12
Wszystko będzie tak jak należy:banan::banan:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości